Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik a menstruációm...

3 napja késik a menstruációm és elég kemény a hasam és olyan érzés mintha vmi nyomná belülről. Lehetek terhes? Mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Holnap reggel. :-) Drukk!
2009. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) köszi. szerinted lehetek az?
2009. szept. 22. 13:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Muszály a tesztet reggel az első pisilésnél csinálni avgy lehet később is?
2009. szept. 22. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is írhattam volna, csak nekem már 4 napja késik....

Én még korainak tartottam a tesztet, gondoltam várok péntekig.

2009. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem már múltkor is késett de akkor 7 napot és nem éreztem keménynek a hasam és meg is jött utána, de most olyan mintha ki akarnék durrani, mintha vmi feszítené a hasamat belülről. Lehet mástól is? 20 éves vagyok
2009. szept. 22. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért érdemes a reggeli pisit használni, ert az koncentráltabb, és több lehet benne a HCG. Ilyen korai terhességnél még nagyon alacsony a HCG szint, a kimutathatósági határ körül mozog. Lehet, hogy első pisiből pozitív lenne a teszt, a másodikból meg negatív.
2009. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!