Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minek hihetek az lh-tesztnek...

Minek hihetek az lh-tesztnek vagy a hőmnek?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltam egy lh tesztet, amin a második csík már jelentkezett, de nagyon halványan. Talán ma már erősebb lesz. Ha pozitív a teszt, onnantól 24-48 órán belül lesz ovuláció.

A hőm tegnap csak 36,1 volt, ma meg 36,6.

A kalkulátor szerint 21-én lenne PÉ-m.

Szerintetek most mi van? És a tjfehéres nyák tegnap jelentkezett először. Ha ma este tudunk együtt lenni, az jó? Vagy tegnap kellett volna?


2009. jan. 20. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem holnap magasabb lesz a hőd és ma vagy holnap lesz a peteérésed jó ha ma vagytok együtt és utána is, szerintem a hődnek kell hinni. nekem az ovu teszt nem jött be, mivel a 9. naptól csináltam és minden nap volt rajta csík és a 12. napon nagyon kellett nézni, hogy ez most ugyanolyan vagy egy kicsit halványabb!! Utána megcsináltam egyet a 18. napon is amikor már több mint 3 napja magas volt a hőm és akkor is ugyanolyan volt a két csík! Ugyhogy én ezt feladtam, mert elég drága is!
2009. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! remélem sikerül!
2009. jan. 20. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!