Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív tesztek ellenére...

Negatív tesztek ellenére lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Január 1én voltam együtt a párommal. azóta folyton idegeskedem, hogy vajon teherbe estem -e? rossz a közérzetem, kedvetlen vagyok folyton ezen rágódom. 7-re vártam a menszeszem de sajnos elmaradt és azóta sem jött meg. azóta már csináltam 2 tesztet, a legutóbbit tegnap és mindkettő negatív lett. elég puffadt a hasam és gyakran járok pisilni. a mellem nem duzzadt, nem feszül ha megtapogatom akkor olyan érzésem van mintha izomlázam lenne. de a mellbimbóm nem érzékeny egyáltalán és nem változott a színe sem. barnázok egy pár napja néha hajszálvékony véres csíkok is vannak benne. ma este viszont elég erős hányingerem volt talán mert még a tesztek ellenére sem tudtam teljesen megnyugodni és még mindig félek, hogy terhes vagyok -e. néha ilyen bugyogást érzek a hasamban. minden pillanatban azt várom, hogy megjöjjön de sajnos nem jön meg. orvoshoz időpontot csak a 7végére kaphatok addig viszont teljesen kikészülök az idegességtől. :(
2009. jan. 18. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire mész dokihoz meg fog jönni. Ha már barna véres nyák jön, akkor az mensi jele. Nyugalom. :)
2009. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rengeteget olvastam már itt és sokan azt írták, hogy lehet akár beágyazódási tünet is. sokan sokfélét mondanak. annyira kemény a hasam alja, eddig még sosem volt ilyen. :(
2009. jan. 18. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az idegeskedés miatt késik, nekem is volt már ilyen! Sorba csináltam a tesztetek, persze mind negatív lett, de azt képzeltem én leszek a kivétel, aki naga teszt ellenére mégis terhes. De végül 2 hét késés után megjött. Ne idegeskedj, nyugi, szerintem ez miatt késik.
2009. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az régen rossz lenne ha ilyenkorra tolódna ki a beágyazódás... nyugalom.
2009. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget!

ma kissé feszültek a melleim de sztem már csak bebeszélem magamnak ... nem tudom érdemes lenne -e megint tesztelni.

2009. jan. 19. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!