Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van velem? Nem értem.

Mi van velem? Nem értem.

Figyelt kérdés

Segítene nekem valaki aki tapasztalt ebben?

November 9-én jött meg az utolsó menstruációm, tartott 12-ig, az ovuláció 23-án volt, együtt voltunk 20-án, 22-én, 24-én, 25-én, és 27-én. Holnapra nem várom, a derekam, a folyásom mind azt mutatja, hogy meg fog jönni, de ma rám tört a hányinger és az étel undor, a hőm 3-4 napja tartja a 36,8-at. Nem tudom mit gondoljak, nem voltam még terhes soha sem. 24 éves vagyok. Veszek tesztet, de azt csak holnap reggel tudom megcsinálni, addig is tudtok mondani valami biztatót?


2010. dec. 6. 13:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Bocsika, hogy nem írtam még meg a teszt eredményét, ennek csak egy oka van, még nem teszteltem. Tegnap este erős "holnap meg fog jönni" érzésem volt, na mondom ez tuti meg jön, eddig még nem jelentkezett, de általában nekem délután szokott. Ráadásul a hőm is zuhant 2 tizedet. Biztos, hogy ma megjön.
2010. dec. 8. 08:59
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi van veled??
2010. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!