Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem, mi történik velem,...

Nem értem, mi történik velem, volt már valamelyikőtök ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban úgy éreztem, összejött a baba próbálkozás nélkül, aluszékony lettem, nőttek a melleim, szurkálódtam alul,felment a savam, ingadozott a hangulatom. Mégis megjött rendesen, meg is nyugodtam, hogy nincs baba. Most épp hogy elmúlt a ciklusom, de a melleim továbbra is fájnak, és már kicsi rám az eddig jó melltartó. Már nem vagyok tini, furcsállom, hogy a semmitől egyre nagyobbak a melleim, és megmaradt a többi tünet is, képes vagyok fél napokat átaludni, és még mindig feszít a hasam alja, főleg egy helyen.

Mitől lehet?(nemrég voltam hormonvizsgálaton, alig 2 héttel minden tünet előtt, akkor azt mondták, minden rendben, minden tökéletes. Nem értem, mi oka lehet, volt már közületek így valaki? Örülnék pár jótanácsnak. Köszi!


2011. jan. 18. 04:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a verzes es a terhesseg nem zarjak ki egymast, vegyel egy terhessegi tesztet
2011. jan. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy megjött még lehetsz babás.nekem 4 gyerekem van.mindegyiknél 3 hós korig megjött.
2011. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha női hormonokat néztek,az orvosnak rá kellett volna jönnie!
2011. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 héttel minden tünet előtt volt hormonvizsgálaton. Kb. akkor fogant, azt semmilyen szuper orvos nem szúrja ki, amíg be nem ágyazódott.
2011. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A hormonvizsgálat reggel volt, este pedig a kevésbé elővigyázatos együttlét. Egész nap kóválygok, és mar a savam, lehet, tényleg csoda-baba lesz, ha közben egyszer véreztem is.
2011. jan. 20. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ilyen, érdemes tesztelni. Majd írd meg! :)
2011. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!