Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van velem? Nem értem magam...

Mi van velem? Nem értem magam bővebben lent

Figyelt kérdés

[link]

mérem a hőmet és ugrál össze vissza pedig egyidőben mérem vagyis van kis eltérés a ercek közt de benne vagyok még az egy órában mindig felkeléss után


mensesem egy napig volt úgy hogy normál iros vérzés volt többi nap barnázgatás és egykét vérfolt 3-4 napja hányingerem van reggel fáj a derekam megerőltetem magam akkor a petefészkem fáj

eddig még nemvolt ilyen segítsetek


2010. jan. 11. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
még nem volt peteérésed,ilyenkor minden féle ugrálás belefér.Majd ovu után kell,hogy szépen fent maradjon a hő,akkor már kevésbé normlis ilyen jellegű ugrálás.Most még nem kell vele foglalkozni.Figyeld a nyákodat,mert mostanába lesz peteérésed,nekem ilyen tünetekkel zajlik.
2010. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik,keresd fel a dokit.Lehet felfázás,fertőzés.
2010. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de az hogy hányingerem van azis belefér még soha nem volt ilyyen ezelött!

fertőzésem tuti hogy nincs most voltam vérvételen decemberben

2010. jan. 11. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!