Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Menzi volt de...

Mi lehet velem? Menzi volt de most furán érzem magam. Ha terhes lennék mégis 5 hetes, de 3 napja a teszt nega volt. Most ez mi lehet?

Figyelt kérdés
31-én megjött, 2 nap normális vérzés aztán már csak 1-2 csepp volt még 2 napig. Nekem nem ilyen szokott lenni. Azóta elkezdett "fájni" feszülni mind két petefészkem és megint menzisen érzem a hasam, a cicim a menzi előtt majd leszakadt, most meg viszket és néha olyan mintha belűlről kifelé szúrkálna. Főleg a bimbó viszket. Néha megszédülök. Peteérés még nem lehet (elvileg) mert az nekem mindíg későn van (kb a 20 napon). Lehet baba?
2009. jan. 9. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

Még egy teszt, pár nap múlva?

Vagy ügess el most rögtön egy orvoshoz: lehet, hogy más bajod van.


Amúgy magyarul miért nem tanulsz már meg? Az összes lányismerősöm réges-régen tudott már, mire szexre került a sor.

2009. jan. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már bocsánat, de nem tudom miért kell így beszélni. Meg mi az hogy tanuljak meg magyarul??? Mit képzelsz te magadról??? Már 18 hónapja próbálkozunk a férjemmel hogy legyen baba de eddig nem sikerült csak egy vetélésem volt, és ha van egy kis remény is akkor igenis, minden fűszálba kapaszkodom. Szerintem menj el tanulj egy kis jómodort és utána válaszolgass. Az ismerőseim többsége már rég normálisan viselkedett mikor még nem is beszélt magyarul!!!!
2009. jan. 9. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:

most én is hasonló cipőben járok,furán jött meg,barnázgatás,pici vérzés 3 napig tartott csak.

fáj a mellem,de mást nem érzek,.

én holnap veszek tesztet,és megcsinálom,mert dec 7 én volt utoljára meg 6 napig bősségesen.

szerintem csinálj tesztet,és ha baba van akkor gratulálok:-))

2009. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a Normális hangvételű választ. :) Szorítok Neked, írj ha megcsináltad a tesztet! Meg persze én is jelentkezem!
2009. jan. 9. 10:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál és bizony babám lesz!!!!! :) :D
2009. jan. 11. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!