Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hét végére nem várom! Tegnap...

Hét végére nem várom! Tegnap óta nem vagyok jól. Furán érzem magam. Mi bajom van? Mi van velem?

Figyelt kérdés
Hét végére nem várom!!! Tegnap óta nem vagyok jól. Hányinger hangulat ingadozás, megjön érzésem van, szúrkál bal oldalt a hasam. Fogal mam nincs hogy ez most baba-e. Jól jönnének a tanácsok! Első babát tervezzük és már elég régóta nem jön.
2009. jan. 26. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy már itt van! :) De ez igazán csak akkor derül ki, ha nem jön meg, és a teszt pozitív.

Tudom, irtó nehéz ezt a néhány napot kivárni, de sajna biztosat csak a teszt tud mutatni.

2009. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ. Próbálok türelmes lenni és bízni abban hogy már a pocakomban van a baba. :))

2009. jan. 26. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Hát ugy néz ki egy cipőben járunk, mert péntekre én sem várom és pár napja nekem is szúr egy pontban bal oldalt és esténként mensiszerü görcseim vannak.Én nagyon remélem, hogy baba, mert 2 év próbálkozás után a férjem most először mondta úgy érzi összejött.Bizom benne, és reménykedem. Hátha nállad is baba van a dologban. Ird meg kérlek, hogy mi lett én is jelentkezem.
2009. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még annyi, hogy a hangulatingadozás nállam is megvan.
2009. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos bízzunk benne, hogy baba! Ma még túrórudin kívül nem tudtam semmit enni. Próbálkoztam gyrossal ,de a hústól hányingerem lett. Már kíváncsi vagyok mi lesz ebből. :)) Szorítok nektek!!! :)
2009. jan. 26. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megvan rá az esély, hogy baba. Én a 2. gyerekemnél pont a nemvárt napján fordult fel a gyomrom olyan "szagtól" amit előtte imádtam. De előtte is volt 1-2 tünet pár napja. Kívánom neked tiszta szívből, hogy kismama legyél! Az evés ha nem megy, ne erőltesd, próbáld ki, milyen ízek esnek jól és olyan kaját egyél. Nekem pl. a savanyú ízek estek jól. Szülésznő ismerősöm mondta ezt, egyek legalább sok gyümölcsöt, zöldséget.

Az első válaszadó amit írt hogy a párja úgy érzi összejött a baba, hát van benne valami. Az első gyermekem érkezését nálunk is megérezte a férjem. Utána sajnos volt egy vetélésem, nem akart bántani akkor de nem érzett semmi különöset. Majd mikor ismét teherbe estem, már kérdeztem tőle: na, szerinted? mik a megérzéseid? lesz baba, nem lesz? Érezte hogy lesz, csak egy kicsit később.

Drukkolok nektek!

2009. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. most csináltam egy tesztet ami negatív lett, de tudom hogy még ez korai volt,még annyi reményem maradt hogy nem fog megjönni hétvégén és utánna csinálok még egy tesztet, hátha :)
2009. jan. 28. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!