Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van velem? Nem értem.

Mi van velem? Nem értem.

Figyelt kérdés

Segítene nekem valaki aki tapasztalt ebben?

November 9-én jött meg az utolsó menstruációm, tartott 12-ig, az ovuláció 23-án volt, együtt voltunk 20-án, 22-én, 24-én, 25-én, és 27-én. Holnapra nem várom, a derekam, a folyásom mind azt mutatja, hogy meg fog jönni, de ma rám tört a hányinger és az étel undor, a hőm 3-4 napja tartja a 36,8-at. Nem tudom mit gondoljak, nem voltam még terhes soha sem. 24 éves vagyok. Veszek tesztet, de azt csak holnap reggel tudom megcsinálni, addig is tudtok mondani valami biztatót?


2010. dec. 6. 13:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hányingerem most kezdődött egy fél órája. A derekam nagyon fáj, úgy mint amikor megakar jönni.
2010. dec. 6. 13:24
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy ilyen buta kérdést írtam ki, de kicsit kétségbe vagyok esve és egyedül vagyok itthon, nincs senki akivel megbeszéljem.
2010. dec. 6. 13:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt így nem lehet tudni, bármi lehet...

De milyen tesztet vettél? Mert Én amikor tavaly tesztelgettem, akkor mind olyan volt, amit nap közben is meg lehetett csinálni, pedig a legolcsóbbat kértem a gyógyszertárban...

Nehogymár reggelig kelljen várnod...Én is megőrülnék...

nem buta a kérdésed amúgy, rossz lehet, hogy egyedül vagy...Szeretnéd, hogy babás legyél???


3 hós anyuka

2010. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Eltelt pár óra az utsó válasz óta még sem akar a kérdező beszélgetni:) szerintem tesztelj nyugodtan délután vagy este, ha nov .9-én volt meg utoljára akkor már bőven kimutatja délutáni vizeletből is.
2010. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj. Amugy majdogy egy cipőbe járunk mi 2 naponta csináltuk nekem is ma jött rám a hányingerdeén még most se vagyok biztos benne mivel a multkor is megjött csak a tüneteimet akkor egy vírusnak köszönhettem. :-(
2010. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Hát igen, megnéztem nap közben többször, hogy írtál-e, de 0 reakció, pedig azt írod, milyen rossz volt egyedül...


Kár, hogy feleslegesen válaszoltam...:-(

2010. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Faluban élek és 2 órakor el kellet indulnom a buszhoz, hogy bemenjek a városba tesztért. Este felé értem haza párommal, ő semmit sem tud még erről, így az ő jelenlétében, nem akartam megnézni a válaszokat. Nagyon bele élné magát, félek feleslegesen. A tesztekkel meg úgy vagyok, mivel még nem késik, hiszen délutánig akármi lehet, így ha nem jön meg reggel csinálok egyet. Hálás vagyok a válaszokért, de kérlek értsetek meg nem 5 perc bejutnom a városba.
2010. dec. 7. 06:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi gond, hány naposak a ciklusaid, hogy azt írod még nem késik?
2010. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
28-30. Ma nem kellene megjönnie.
2010. dec. 7. 12:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

:-) ja, akkor semmi gond...meg van bocsájtva:-)


Írj, ha megvan az eredmény...szorítok!

2010. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!