Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondtátok el a párotoknak...

Hogy mondtátok el a párotoknak, hogy babátok lesz?

Figyelt kérdés
A tervezett és nem tervezett is érdekel.
2009. jan. 17. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen megmondanám, hogy nem jött meg és megmutatnám a tesztet.
2009. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam neki, hogy nem jött meg. Vettem tesztet, megcsináltam és megkérdeztem tőle, hogy szerinte is ez pozitív-e.
2009. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nálunk ezt fel kellett vezetni:)először elkezdtem vele beszélgetni a gyerekekről,családról,elkötelezettségről, majd megkérdeztem hogy mikor akar majd babát.erre mondja hogy 3-4év múlva.Aztán megkérdeztem hogy jó lesz e 9 hónap múlva:)előszőr nem értette:))))aztán nagyot koppant:)

utána annyira örült neki h elsírta magát, megölelt,és ömlött belőle a szó,hogy mit fogunk majd együtt csinálni.

szerintem ez a módszer hatásos:)))

2009. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi tervezzük, és én akkor csináltam meg a tesztet,amikor itthon volt,és együtt mentünk megnézni az eredményt.(eddig negativ,de holnapra nem várom,és semmi jele, hogy jönne)
2009. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nálunk kb. 2 év múlva lesz esküvő, és utána akarunk pici babát. De én már most tudom, hogyan fogom neki megmondani. Mi szoktunk alkalmakra képeslapot venni egymásnak... és arra gondoltam, hogyha aktuális lesz, akkor veszek egy képeslapot... és beleírok valamit, vagy ha lesz akkor belerakom az ultrahangos képet :-)
2009. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szorgalmasan dolgozunk a babaprojekten. Az biztos,hogy írok neki egy levelet a gyermek nevében és elküldöm postán neki. Mellékelem hozzá utána otthon a tesztet is. Előre látom, hogy meglett férfi ember létére úgy fog sírni, mint egy gyerek, én meg persze vele sírok majd, és nagyon fogunk örülni.
2009. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én arra gondoltam, hogy veszek egy kis zoknit, vagy kiscipőt és átadom neki amikor hazaér. mivel most leszünk 1 évesek meg nemsokára szülinapja is lesz neki akkor még megpróbálom alkalomhoz is kötni, ha addigra összejön. Nálunk amúgy tervben van és "dolgozunk" rajta.

2009. jan. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!