Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás-véres folyás lehet a...

Barnás-véres folyás lehet a beágyazódás jele? Mert nekem jelenleg van de én szeretném ha megjönne.

Figyelt kérdés
az alhas tájéka puffadt, a petefészkeimet elég erősen érzem ... a melleimen nem tapasztalok változást. délután megmértem a hőmet, 37,0 volt. de azt mondják ezt okozhatja a stressz is mert nagyon aggódom. :( hétfőn teszteltem negatívat és múlt7 csütörtökön kellett volna megjönnie. kérlek segítsetek. egyéb tünetem nem nagyon van, néha kisebb fájdalmak a hasam tájékán ill. a petefészkem környékén. előre is köszönöm!
2009. jan. 14. 18:57
 1/5 A kérdező kommentje:
a petefészkem az eléggé nyomásérzékeny. fáj ha megnyomom. és a hasam aljával is ez a helyzet. nemtudom. de félek :S
2009. jan. 14. 19:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia .

Nem szeretnélek elkeseríteni de abból ami leírtál nagy az esélye a babának de az is lehet hogy csak a sors játszik veled de azért lassan 1 hét késés már utalhat valamire de azért hogy megnyugtassalak egy kicsit nekem volt olyan hogy 10 napot késett és mégsem voltam tehes sajnos mert én nagyon szeretnék babát de szerintem menj el dokihoz ő többet fog tudni mondani.

2009. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

remélem... köszönöm a segítséget!

egy pár nap múlva megismétlem a tesztet és felkeresek egy orvost...

2009. jan. 14. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha lenne baba, akkor annak már rég be kellett volna ágyazódnia, úgyhogy ez a folyás nem hiszem, hogy annak a jele. Viszont, hogy rögtön megcáfoljam magam, sokszor hallottam már, hogy valakinek csak egy héttel később mutatta ki a teszt a terhességet. Szerintem tesztelj majd mégegyet, és ha van baba, akkor azonnal menj el dokihoz, főleg ha nem csak egyszerű barnázásod van. A hőmérsékletnél meg az ébredésit kell figyelembe venni. Már akkor sem mutat reális értéket, ha azután méred meg, hogy felkeltél pisilni.

Azért kívánom, hogy baba legyen:)

2009. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
még nem szeretnék babát. már egy pár kérdést írtam az oldalon ... (folyamatosan érzékelek változásokat ezért teszek fel ilyen sok kérdést) még csak 18 éves vagyok, védekeztünk is a párommal ... de valami hiba mégis csak akadt. 7-re vártam a havimat. nagyon aggódom .. :( már-már paranoiává válik ez az egész ...
2009. jan. 14. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!