Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves lombikos anyukák,...

Kedves lombikos anyukák, lombikos kismamák, és akik lombik előtt állnak, van kedvetek megosztani véleményeteket?

Figyelt kérdés

Igazándiból, nagyon sok kérdés kavarog bennem, nem igazán a "fizikai" menete érdekelne, inkább a lelki oldala. Arra is kíváncsi lennék, hogy milyen gondolatok kavarogtak bennetek, mikor kiderült, hogy lombik?

Mikor csináltátok a kezeléseket, pl. nem féltetek-e, hogy esetleg rossz kiskatonával termékenyítik meg a petesejtet? Vagy nem féltetek-e az iker terhességtől? Ha a párotokkal volt a gond, hogy dolgoztátok fel, vagy segítettetek neki? Vagy veletek?

Mi segített át az esetleges sikertelenségen?

Nem éreztétek-e azt, hogy az egész lombikhoz való út, (sok estben évek) csak felesleges idő pocsékolás volt?

Harag , vagy a remény volt erősebb?

Lenne még ezer hasonló kérdésem :-)))))).

Ha van kedvetek ezekről írni megköszönném!

Talán hasznos lesz másnak is, akik előtte állnak, vagy épp már babásak. Akik meg már anyukák a tapasztalatuk lehet hasznos.


2010. nov. 25. 08:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Előzőtől kérdezném. Mennyit kellett nektek várni Kaáliba az első konzultációra?
2010. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
10 év alatt volt 2 spontán méhen kívüli terhességem,majd petevezetők hiánya miatt 4 lombikom.Sajnos sikertelen mind.Most 33 vagyok ,de nem adom fel,csak már kicsit kikészültem!
2010. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mi 4 év sikertelenséget tudhatunk a hátunk mögött. 5 inszeminációm volt és két lombikom (eből a második fagyasztott). Én is februárban megyek a következő lombikra, már nagyon várom. Szerettük volna ünnepek előtt a beültetést, de nem fértünk már fel a listára. :(

Semmi probléma nem derült ki egyikőnknél sem, illetve nekem az egyik petevezetőm el van záródva, de ez nem ok a sikertelenségre.

Engem nem viselt meg a kezelés, csak inkább a negatív tesztek. Ami nagyon rosszul esik, hogy a baráti körünkben sorra jelentik be a nagy hírt, esetleg már a második baba is megszületett ez alatt az idő alatt. :(

Most viszont nagyon bízom a februárban!

Sok sikert minden "bajtársamnak"!

2010. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Mikor kiírtam a kérdést még nem sejtettem semmit. Nem reménykedtem, és még nem is éljük bele magunk, de azért, hogy reményt adjak nektek is :


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. dec. 5. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!