Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemi szerv külső részéről...

A nemi szerv külső részéről bekerülhet az előnedv?

Figyelt kérdés
A külső rész a szeméremdombra értem. (csikló feletti réstre ). Kicsi max 2 csepp került rá, bejuthat?
2009. jan. 14. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

NEM!!!

Ettől nem lehetsz terhes... (férjem rám élvezett, én meg bolondka "játszottam" vele, majd magamhoz nyúltam, és nem tudtam eleget bejuttatni, hogy bebabázzak, majdnem semmit)

Nyugi

Legközelebb kérd meg feljebb célozzon... De jobb lenne, ha gumival szeretkeznétek... (bár ha kiveszi, leveszi, és kiveri... akkor marad a célozzon feljebb)

2009. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szeretkezünk egyenlőre, csak kis hátszadozás volt, én meg minden hülyeségre figyelek, és most véletlen rám került.
2009. jan. 14. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!