Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy párnak akiknek már van egy gyermeke nem jön össze a második csak külső segitseggel?

Figyelt kérdés
Főleg konkrét tapasztalatokra vagyok kiváncsi!
2010. aug. 22. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányom öt éves és egy éve próbáljuk összehozni a kistesót,igaz mi külsé segitséget még nem kértünk.Persze ha továbbra sem jön össze,valószinűleg fogok orvosi segitséget kérni!A barátnőmnek pl.elég volt hormontablettát szedni és már sikerült is!Hallottam már olyat is,hogy van akit viszont muszály mesterségesen megtermékenyiteni..
2010. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28 hós a fiam, a tesót már jó ideje várjuk. Most már utána fogok járni a dolgoknak jobban. Az első elsőre összejött.
2010. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia az első kislányom spontán első alkalomkor sikerült a másodikra 3 évet vártam és lombik lett mert elzáródtak a petevezetőim amit alig akartam elhinni. És a harmadik baba is lombikkal lett.
2010. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!