Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Árulkodhat a külső a termékeny...

Árulkodhat a külső a termékenységről? A hormonoktól függ-e hogy nézünk ki?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, ha valaki jó melles, könnyebben teherbe esik-e mint aki lapos?

Illetve ha a hspsi jó szőrös termékenyebbek-e a kiskatonái mint annak aki nem?


2010. jan. 27. 06:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A statisztikák szerint a vékony karcsú nők és az elhízottak is nehezebben esnek teherbe, mint az átlagos testalkatúak.


Személyes - és érdekes - tapasztalatom pdig, hogy amikor a férjem még csak udvarolt nekem, ő biztos volt benne, hogy termékeny vagyok, mert szép, gömbölyű formákkal rendelkezem (D kosaras mell, pl). És bár már 32 éves vagyok, mégis megfogantam harmadik próbálkozásra, nohanagyon féltem attól, hogy ennyi idős korban már nem fog menni ilyen pikk-pakk.


A férjem meg nem valami szőrös majom, alig van rajta szőr itt-ott, a feje is kopaszodik már, a katonáival azonban a jelen szerint nincs semmi baj. :-)

2010. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok kifejezetten melles-75B-s melltartót hordok-,mégis villámgyorsan teherbe estem amikor akartuk,pedig már az elsőnél is 30 fölött voltam.A férjem csupasz:)),mégis gond nélkül teljesített 40 fölött,harmadszorra ikreket.:))
2010. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32 évesen elsőre megfogantam, pedig duci vagyok (160/78). Igaz, D-s melltartóval. A férjem átlagosan szőrös, szerintem ez nem számít.
2010. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Férjem tipikus hím! Szőrös, nagy, erős, spermiogrammja átlagon felüli.

Én átlagos, nőies alkatú nő vagyok, közepes mellmérettel, hormonjaim rendben vannak.

Mégsem esem teherbe!

Úgyhogy erre sincs szabály!

2010. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nőknél állítólag van ösztrogén- és progeszteron-típus. Az ösztrogén a termékenyebb.( nem emlékszem már a jellemzőkre, csak az rémlik, hogy ide tartoznak pl. a természetes szőkék. Biztos találsz róla irodalmat.)
2010. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!