Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25. -e és környéke. Menzesz...

25. -e és környéke. Menzesz vagy baba? Drukkoljunk együtt egymásért! Írjátok le ti mit éreztek!

Figyelt kérdés

Nekem 3 nap van a "nem vártig". Feszül szúr a cicim. Néha menzesz szerű görcsök, ami nekem csak akkor szokott jelentkezni mikor már a vérzés is. Fáj a derekam.

37,2 a hőm. Ma csináltam egy One step tesztet ami negatív lett. Lehet még korai volt.


2010. nov. 22. 15:40
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Tegnapi teszt is negatív!! :(
2010. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Hányadik napon vagy?
2010. dec. 6. 23:57
 33/37 anonim ***** válasza:
44. nap,és még mindig semmi.
2010. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Hát lányok megint itt a peteérés időszaka. Jó gyorsan elment az idő. Újabb esély a babára :)

Ti hogy vagytok? Remélem néha napján azért felnéztek :)

2010. dec. 10. 15:15
 35/37 anonim ***** válasza:
Másnak ujabb időszak,nekem meg még mindig nem jött,hihetetlen!! 47. nap és semmi!! Csak negatív tesztek. Hétvégén a párommal kikapcsolódunk és azt hiszem jövőhéten orvost látogatok.
2010. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Jól teszitek! Pihenjétek ki magatokat, kapcsolódjatok ki! Nekem tegnap előtt meg tegnap pozitív volt az LH tesztem, de fújhatom, mert a férjem nagyon korán kelt, sokat dolgozott így elaludt... ez van... hátha még ma... de így már azt hiszem erre a hónapra elszállt az esély.
2010. dec. 11. 11:49
 37/37 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kivel mi van? Hogy vagytok? Hát én túl vagyok a középidőn, 9. én és 10.-én volt pozitív az LH teszt, de csak 11.-én tudtunk együtt lenni, amikor már javában negatív volt... sőt már a 10 sem volt túl egyértelmű. Szóval azt hiszem ebben a hónapban lecsúsztunk róla. De azért érdekelne hogy veletek mi van :) Írjatok ha van kedvetek!!
2010. dec. 14. 10:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!