Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25. -e és környéke. Menzesz...

25. -e és környéke. Menzesz vagy baba? Drukkoljunk együtt egymásért! Írjátok le ti mit éreztek!

Figyelt kérdés

Nekem 3 nap van a "nem vártig". Feszül szúr a cicim. Néha menzesz szerű görcsök, ami nekem csak akkor szokott jelentkezni mikor már a vérzés is. Fáj a derekam.

37,2 a hőm. Ma csináltam egy One step tesztet ami negatív lett. Lehet még korai volt.


2010. nov. 22. 15:40
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!


Jól vagytok?? Kedves Utolsó veled mi újság?

Nekem ma van a nem várt napja.

Tegnap előtt kis rózsaszínezés, épp hogy, tegnap szintén délután (csak a WC papíron), és azóta sincs semmi. Azt hittem mára nagyon meg fog jönni de nem.

One step tesztcsík továbbra is negatív. Igaz kislányomnál is csak az elmaradt után 3 nappal mutatta, viszont akkor nem barnáztam.

Na szóval ez van velem. Ja és enyhe menzesz görcsim vannak, de leginkább a derekamban érzem.

2010. nov. 25. 13:30
 22/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok! Nekem tegnap este megjött nem is akárhogy, nagyon fájtam, de érdekes mód nem vagyok elkeseredve, most örülök hogy pontos volt nagyon, így könnyebb lesz számolgatni :)

És egy karácsonyi baba nagyon szép ajándék lenne :)

Veletek mi van csajok? nagyon eltűntetek! Írjatok veletek mi van!

2010. nov. 26. 14:32
 23/37 anonim ***** válasza:

Szia D vagyok!

SAjnálom,de tetszik a pozitív gondolkodás,új hónap új remény!

Nálam még mindig semmi,fáradékony vagyok, mintha a melleim kicsit keményebbek lennének!

De nem fájnak!

Sokszor van megjön érzésem,mintha folyna belőlem valami de semmi, várok jövőhétig egy ujabb teszttel,mert már belőlem élnek a patikák!

D

2010. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Szia!

Második vagyok.Én még mindig semmit nem érzek,csak izgulok,remélem nem jön meg kedden!De csütörtökön tesztelek,így van megbeszélve.Írok mindenképpen!

Üdv és sok sikert a karácsonyi babához!

2010. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

D vagyok!

Tegnap igaz este,nem bírtam megvárni a reggel,mert korán jöttem dolgozni,teszteltem,One-steppel...Negatív...

36.napnál tartok,és még semmi,tegnap fájt a hasam, és ingerlékeny volt,párom mondta is hogy biztos meg fog jönni!

De nem úgy fájt hogy mensis görcs!

Hanme az oldalam szúrt,és sokszor olyan érzésem volt,mintha feküdnének a hasamon...

Érdekes...

2010. nov. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Második vagyok megint:

Sajnos ma megjött nekem is.

Most egy ideig nem próbálkozunk a babával,mert ez lett volna az utolsó munkában töltött hónapom(megszűnik a munkaviszonyom) aztán,ha sikerült volna,mentem volna táppénzre,lett volna gyedem is.Munkanélküli segélyre meg nem merem vállalni.Majd keresek másik munkahelyet és talán pár év múlva.Akkor hátha össze jön...Időnk van,mert én 21 a párom 23 évesek vagyunk.Csak jó lett volna,ha mostanában sikerül.

2010. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Szia,sajnálom!

Mi is fiatalok vagyunk!

Nekem még nem jött meg, de napok óta fáj a hasam,alig alszok tőle, ne mgörcs,csak mintha éhes lennék,és üres lenne a hasam!! Vagy mintha feküdnének a hasamon...

2010. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Szerintetek lehet a beágyazódás fájdalmas?

Lehet hogy később fogant a baba amit a teszt még nem mutat de én már érzem??

Egy hete fáj a hasam, nem görcsöl csak fáj,fehér folyásom van,de most az is csökkent.

2010. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Igen lehet. Többen írták már itt hogy enyhe menzesz szerű görcsöt éreztek, barna folyást, esetleg pár csepp vér.

Persze ahány terhesség annyi féle. Nekem a kislányomnál semmi nem volt, nem is éreztem semmit.

2010. dec. 1. 22:13
 30/37 anonim ***** válasza:

Szia! Hát nem tudom!

41.nap és semmi, voltam házi orvosnál mert már nagyon fájt a gyomrom, azt mondja a gyomorsavam már olyan magas hogy az marja a gyomrom!

2010. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!