Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy bátyám aki maszturbálá...

Van egy bátyám aki maszturbálás után nem mos kezet és félek hogy a " dolog " rákerült a WC-re mert nem mosott kezet, és én megfogtam és félek hogy rákerült a kezemre. Csak az írjon aki tényleg nem szid le?

Figyelt kérdés
Nyitottam már ilyen témát a rettegés a terhesség címmel ahol leírtam hogy van egy bátyám aki maszturbálás után nem mos kezet és félek hogy a " dolog " rákerült a WC-re mert nem mosott kezet, és én megfogtam és félek hogy rákerült a kezemre, én balfék meg nem mostam kezet és úgy önkielégítettem a héten több alkalom volt ilyen.. Nem kamu kérdés, pszihológushoz megyek jövő héten de nagyon félek, igaz nem lehetek terhes?
2009. jan. 13. 16:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
85%

A másik kérdésednél válaszolt egy szaporodásbiológus, aki spermákkal foglalkozik egész nap. Ő leírta, hogy lehetetlen.

Ha neki nem hiszel, akkor minek kérdezel minket, laikusokat???


Ne legyél már ennyire liba...

2009. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Kivétel nélkül mindenki azt mondta, hogy NEM LEHETSZ TERHES! Hidd el, küldönben nem fogsz válaszokat kapni a kérdéseidre, hiszen minek írjunk, ha ugysem hiszed el!
2009. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó, hogy mész pszichológushoz!! Mert ezzel a stresszel gondjaid lennének később a szexben is.

Tesódat meg kérd meg hogy ne wc-n rejszoljon...

Addig meg ha hányingered van hányj nyugodtan vagy inkább menj el futni, táncolj, ússz. Bármit, ami leköti a figyelmedet. És ne mondd azt hogy ilyen tevékenység nincs, mert a sport, mozgás igenis kikapcsol. Kérdezd csak meg a biológia és testnevelő tanárodat!

2009. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
nah megvan már a baba?:P:D
2010. aug. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Jó ég, ezt 2022-ben fájt elolvasni. Remélem szegény lány kezelve lett, ilyen felesleges dologtól így rettegni nagyon rossz lehet
2022. júl. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!