Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy bátyám aki maszturbálá...

Van egy bátyám aki maszturbálás után nem mos kezet és félek hogy a " dolog " rákerült a WC-re mert nem mosott kezet, és én megfogtam és félek hogy rákerült a kezemre. Csak az írjon aki tényleg nem szid le?

Figyelt kérdés
Nyitottam már ilyen témát a rettegés a terhesség címmel ahol leírtam hogy van egy bátyám aki maszturbálás után nem mos kezet és félek hogy a " dolog " rákerült a WC-re mert nem mosott kezet, és én megfogtam és félek hogy rákerült a kezemre, én balfék meg nem mostam kezet és úgy önkielégítettem a héten több alkalom volt ilyen.. Nem kamu kérdés, pszihológushoz megyek jövő héten de nagyon félek, igaz nem lehetek terhes?
2009. jan. 13. 16:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
a szűzhártyán nem jut át a spermium válaszolónak üzenném: akkor szted a szüzek hol menstruálnak... a fülükön?
2009. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az egyik ismerősöm még régebben aki orvoshallgató és azt mondta de igen is átjut rajta, nem véd meg semmitől. És itt az oldalon is olvastam sok helyen, + a biológia tanár is mondta, meg a védőnő felvilágosító, védekezés órán is.
2009. jan. 13. 17:11
 23/35 A kérdező kommentje:
Mert a szűzhártya nem egy zárt fedél, a vér és hüvelyváladék is itt jön ki.
2009. jan. 13. 17:12
 24/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért félek ennyire, de már hányingerem van a sok idegeskedéstől
2009. jan. 13. 17:25
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a szűzhártyáddal, hisz odáig el sem jutnak. A levegőn pár másodperc alatt elpusztulnak. A rendes nemi aktus után amikor a férfi beléd élvez akkor élhetnek 48 óráig. De a levegőn pár másodpercig. Gondolom nem abban a fél percben váltottátok egymást?! De még ha így is van, attól nem lehetsz terhes! Nem tudjuk hogy hányszor írjuk még le hogy NEM VAGY TERHES! Sok nő nem védekezik és peteéréskor van együtt és mégsem sikerül a baba, akkor te a wc ülőkétől hogy lehetnél már terhes! De ha megnyugtat, mond ezt el a biosz tanárodnak és majd elmondja hogy nem lehetsz terhes.
2009. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és igaz hogy aki azt írta hogy a szűzhártyán nem jut át az butaság? Vagy a tanárom buta?
2009. jan. 13. 17:30
 27/35 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok van. Mert már a hányás kerget.
2009. jan. 13. 17:50
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
igen, az egy oltári nagy baromság volt, h a szűzhártyán nem jut át, amiket írtál, azok voltak a helyesek...a mensis ér szted hol jön ki?... de akkor sem kell félned semmitől :) az előttem szólókra hallgass...
2009. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
és még vmi, hogy megnygodj, nekem többször is volt már, hogy elfelejtettem bevenni a bogyómat egy nap, olyankor egy hétig nincs védelem...megszakítással voltunk együtt a párommal egy hétig, és nekem sokkal de sokkal több esélyem lett volna így teherbe esnem, mégsem történt meg...
2009. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Tudod azért nem ilyen egyszerű a teherbeesés mint gondolod. Egészséges párok akik a babára gyúrnak van hogy 1-2 évet várnak mire végre sikerül. Neked meg már egyből a wcdeszkáról??? Jó lenne ha így működne és ilyen egyszerű lenne.

Nem lehetsz terhes!!!!!!!! Ha megnyugtat vegyél egy tesztet és bizonyosodj meg róla!

2009. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!