Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy bátyám aki maszturbálá...

Van egy bátyám aki maszturbálás után nem mos kezet és félek hogy a " dolog " rákerült a WC-re mert nem mosott kezet, és én megfogtam és félek hogy rákerült a kezemre. Csak az írjon aki tényleg nem szid le?

Figyelt kérdés
Nyitottam már ilyen témát a rettegés a terhesség címmel ahol leírtam hogy van egy bátyám aki maszturbálás után nem mos kezet és félek hogy a " dolog " rákerült a WC-re mert nem mosott kezet, és én megfogtam és félek hogy rákerült a kezemre, én balfék meg nem mostam kezet és úgy önkielégítettem a héten több alkalom volt ilyen.. Nem kamu kérdés, pszihológushoz megyek jövő héten de nagyon félek, igaz nem lehetek terhes?
2009. jan. 13. 16:44
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Többen írták hogy ne féljek, de én félek.
2009. jan. 13. 16:54
 12/35 A kérdező kommentje:
Igen tudom..
2009. jan. 13. 16:55
 13/35 anonim ***** válasza:
61%
A sperma nem tud átjutni a szűzhártyán. Ne aggódj nincs rá okod.
2009. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Megkédezted, hogy félj-e! Írtuk hogy NEM! Azért írtuk, mert tényleg úgy gondoljuk, ÚGYHOGY NYUGI! NE FÉLJ! Csak legközelebb a bacik miatt moss kezet! Nehogy egyszer majd ha babát akarsz ne jöjjön össze!
2009. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Én már akkor is írtam neked, és többen voltunk ezen a véleményen, hogy NEM, NEM LEHETSZ ETTŐL TERHES!


Próbálj megnyugodni.

És ha van rá mód akkor erre a játékra keress valami sterilebb környezetet. Esetleg, ha van barátod, akkor kellő védekezés mellett vele szórakozz.


A dokit meg mindenképp keresd fel a problémáddal, mert lehet, hogy egy gyerekkori rossz élmény okozza a félelmedet.

2009. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy kioktatom az eggyik válaszolót de a szűzhártya nincs összefüggésben a spermákkal, attól még teherbe lehet esni..
2009. jan. 13. 16:56
 17/35 A kérdező kommentje:
csak az ideg tönkre tesz, a gyomrom már ég :( Nem akarok terhes lenni.
2009. jan. 13. 17:00
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

De drága vagy!..:)


Nem én írta a szűzhártyás szorit, de azért kérdeznék tőled.

Szerinted hol helyezkedik el a szűzhártya? milyen vastag?

Mekkora a spermium?

Ha gondolod olvass utána itt a neten.

Tényleg nem tud áthatolni a hártyán a sperma.

És a levegőn elpusztulnak.

A hüvelyben életképesek az általad megadott ideig.

2009. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Most komolyan, tudom hogy történik a teherbeesés és a spermának semmi köze ahoz hogy meg e van a hártya vagy nincs, ha megvan akkor is teherbe lehet esni, voltam felvilágosításon nem is egyszer. Légyszíves csak az írjon aki tényleg tudja.
2009. jan. 13. 17:06
 20/35 anonim ***** válasza:
90%
nyugodj már meg ne pánikolj :)a spermiumok csak a nő testében élnek napokig, a szabad levegőn valóban pár perc alatt elpusztulnak, és mellesleg még ha élnének is nagyon kicsi az esélye, hogy így kézről kézre vándorolva a hüvelyedbe kerüljenek és hogy neked épp akkor legyen peteérésed! az esélyed a terhességre kb 1: 100000000 .... na, ne parázz :)
2009. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!