Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Náthásan el lehet menni...

Náthásan el lehet menni vérvételre? Hormonokat nézzik meg? Nem folyásolja be az eredményt?

Figyelt kérdés
Tegnap megbetegedtem.Meg vagyok fázva,fáj a torkom,szédülök és a fejem is fáj,meg köhögök.Doki múlt héten mondta ha megjön a menszesz menjek el a vérvételre de hétvégén jött meg és ma akartam menni de nagyon rosszul voltam.Most jobban vagyok.Holnap még eltudnák menni.Szerintetek menjek el nyugodtan vagy ilyenkor nem jó?Befolyásolhatja az eredményt?
2009. jan. 12. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam 1 hónapja én is, igaz akkor én már kifelé mentem a náthából. Nekem azt tanácsolták, nyugodtan elmehetek, a hormonokra nincs befolyással a nátha. Csak a TSH értékem lett magas, de nem hinném, hogy a nátha miatt.
2009. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálatra elmehetsz náthával.
2009. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!