Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már írtam és sokan írtak is a...

Már írtam és sokan írtak is a kérdésemre. Teszt ennyit tévedhet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Én vagyok akinek első teszt halvány lett pozitív második negatív és meg is jött,most elmult és csináltam még egyet és az is pozitív lett halványan.létezik hogy ennyit tévedjen a teszt.
2010. nov. 16. 13:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem is az a baj, inkább, hogy véreztél. Nagyon gyorsan uh kellene, kizárni a méhenkívülit.
2010. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ja de mondjuk hallottam már olyanról hogy vérzés volt 1. hónapban,nekem nem sok volt 2 nap de az se sok.majd kiderül,bár valószínűbbnek tartom hogy nem is voltam terhes.de pont ma egy ismerősömmel együtt csináltuk a tesztet ő kb 3 hónapos terhes és a medi-lab azt mutatta neki mint nekem terhességet halványan,csináltunk egy másikat de már nem tudom mi a neve valami kék dobozos az meg neki is és nekem is negatívot mutatott pedig ő 100% hogy terhes.kiváncsiságból csináltattam vele is meg mind 2-őt.
2010. nov. 16. 17:56
 13/19 anonim ***** válasza:
Persze, lehet terhesség is, ezért fogalmaztam úgy, hogy "kizárni". Drukkolok! És mondom, nekem jó volt ez a teszt.
2010. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
én már nem bízom el magam ha terhesség örülni fogok,de ha mégse az akkor majd összejön legközelebb.
2010. nov. 16. 18:27
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha voltál az orvosnál, írj!
2010. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
mindenképp megírom,holnap délután megyek ha tud fogadni.
2010. nov. 16. 18:35
 17/19 A kérdező kommentje:
beszéltem a dokival majd szombat reggel 9-re kell mennem is kiderül hogy mi is itt a probléma
2010. nov. 18. 14:41
 18/19 anonim ***** válasza:
Mit mondott?
2010. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
azt hogy teljesen egészséges vagyok bármikor lehet gyerekem,de a párommal baj van ezért nincs még baba.elküldött egy szakrendelésre ahol kifogják vizsgálni.
2010. nov. 23. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!