Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már írtam és sokan írtak is a...

Már írtam és sokan írtak is a kérdésemre. Teszt ennyit tévedhet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Én vagyok akinek első teszt halvány lett pozitív második negatív és meg is jött,most elmult és csináltam még egyet és az is pozitív lett halványan.létezik hogy ennyit tévedjen a teszt.
2010. nov. 16. 13:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha velem ilyen előfordulna, akkor felkeresném a nőgyógyászomat. Azért ő csak szakember, és tisztázná a dolgokat.
2010. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hát én is azt tervezem de mivel megjött így nem mentem most meg 2 napja elmult és hát mivel nem volt olyan sok vérzésem csináltam egy tesztet ami megint pozitív lett.medi-labbal csináltam lehet ezért mutatja ki ++.azt hallottam nem olyan jó.mestruáció elött is ++ mutatott .
2010. nov. 16. 13:44
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a korábbiakat, szerintem mindenképpen menj el orvoshoz, lehet hogy csináltat vérvételt is, de UH-t biztosan, ő tudja ezt megmondani. Vannak bizonyos igen ritka betegségek, amik mellett a szervezet HCG-t termel annak ellenére, hogy baba nincs, de ezen kár előre aggódni.

Ha meg baba van, akkor is látnia kell az orvosnak, szóval mindenképpen jelentkezz be. (Sajnos ha rendes erőteljes intenzitású vérzésed volt, akkor ez kevéssé valószínű)


Legjobbakat Neked!

2010. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Csinálj mégegy másik fajta tesztet, holnap reggel ha addig nem mész orvoshoz. Ajánlom a Gabrielt és a Clear Bluet! Drukkolok!!!
2010. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Medi-labot nem használj!!

Szerintem ha egy férfi vizeletével csinálnánk meg akkor is + lenne!! Engem is átvágott!!!! :(((

2010. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz!!! Mindegy, milyenhez, akár az sztk-shoz is. De én a helyedben nem várnék még napokat, meg hogy innen ki mit ír... :) Mi nem vagyunk orvosok.

Én nem tudom, melyik teszt mennyire tud "hazudni", én mindig a legolcsóbbal teszteltem, és mindig igaza volt. Simán lehet vérzés terhesség alatt is, pláne, hogy csak 2 napig tartott.

Drukkolok!

Írd majd meg, mit mond a doki!

2010. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 eszo ***** válasza:

én elég ellentmondásosat fogok írni..mert szerintem 2 eset van:

1. a medilab tényleg nagyon szar..nagyon sokmindenkit átvágott már..ennek ellenére lehet, hogy tényleg pozi, és van baba..

2. a vérzés semiképp sem jó a terhesség alatt..szóval lehet, hogy esetleg vetélés volt...( ha van/volt baba)


szóval mindenképp mielőbb menj dokihoz!


és majd jelentkezz, hogy mi volt!

2010. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt a Medi-lab. De a Gabriel nem.
2010. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Megint én. Azért lett volna jó egyféle tesztet használnod, mert látnád, hogy erősödik-e, vagy esetleg halványodik a vonal. Ebből is lehet kövtkeztetni...amíg nem lát orvos, de oda mindenképp menj!
2010. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,holnapra bejelentkezek a nőgyógyászomhoz és majd ő megnézi mi lehet.Én se várok tovább mert 2++ tesztem lett és 2 --.Ezen már én se igazodok el
2010. nov. 16. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!