Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 2 napja volt...

Lehetek terhes? 2 napja volt pé. -m de az előző hónapban 1 napig volt barnázás de az ovu teszt pé. -t jelez

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Előző mensid 1 napos barnázás volt úgy hogy volt pé-d! És most két napja volt pé-d? Azt hogy két napja volt pé-d miből gondolod?
2009. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen volt pé-m együtt voltunk aztán volt egy egy napos barnázás most megint volt pé.m 2 napja onnan tudom, hogy hazsnálok ovu tesztet.
2009. jan. 11. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is használtam ovu tesztet egyszer 5 napig, és amikor a legerősebben jelezte szexeltem. Most 11 hetes vagyok a 2. babámmal.

Simán lehetsz terhes, nem kell, hogy barnázz minden pé-kor, nálam ilyen sose volt.

2009. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!