Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem estem teherbe?...

Miért nem estem teherbe? Mindent kiszámoltam és minden engem igazolt!

Figyelt kérdés
Sajnos megint megjött! 28naposak a ciklusaim. Fogamzásgátlót soha nem szedtem. Legutóbb a férjemmel a 11., 12., 14. napon voltunk együtt. Rá 14 napra pedig megjött. Nem értem, mi lehet a gond. Van valakinek ötlete, járt így valaki? szedjek vitaminokat?
2009. jan. 11. 19:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem is a pároddal kezdjétek, mert az egyszerű, csak beviszed az "anyagot"megnézik és kész az eredmény. A mi vizsgálataink bonyolultabbak. Én tudom mit érzel, régóta akartam babát, viszonylag hamar terhes lettem, de 2 szer méhen kívül,műtöttek többször, a dokim kivizsgált, egyik petevezetőm mintha nem is lenne, annyira vékony. Azóta van egy kislányom és most is babát várok. Tehát ne aggódj, össze fog jönni, csak ne idegeskedj.
2009. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem így sikerült:Mensi elmúltával egyszer együtt,utána semmi.Majd a 12.,14.,16,18., nap és utána bármikor.

Statisztikám első gyerkőc 1.hónapban,2. gyerkőc 9. hónapban,3.gyerkőc 7. hónapban fogant.

Fel a fejjel,szerintem 1 év után érdemes dokihoz menni!

Nem mindenkinek sikerül azonnal...:(

2009. jan. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Leírom az én történetem: 23 évesen mentem férjhez, gyereket akartunk, nem sikerült, a férjem megcsalt, elváltunk. Aztán jött egy másik 4 éves kapcsolat, babát akartunk, nem sikerült, lombik program, 2 beültetés, nem sikerült. Műteni kellett, a jobb oldali petevezetéket eltávolították,mert a petefészkem folyadékot termelt,ami kimosta az esetlegesen megtermékenyített petesejteket. Orvosok szerinte nem kicsi volt az esélyem a természetes teherbeesésre. A kapcsolatunk tönkrement. Aztán megismerkedtem az igazival, nem terveztük még a babát, de fél éves ismerettség után pozitív lett a tesztem. Nem mertem elhinni. Most 6 hónapos a gyönyörű kisfiam! NE ADJÁTOK FEL, CSAJOK! Mindenkinek sikerül. Nekem 7 évet kellett várnom, de megérte! Kitartás!
2009. jan. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! ;-)
2009. jan. 12. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!