Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 2-án megjött és kb.5...

Január 2-án megjött és kb.5 napi tartott, és kiszámoltam az ovulációs naptárral a neten, hogy 13-tól 18-ig van jó idő próbálkozni, hogy teherbe essek! Próbálkoztunk 11,13,15-én! Nem udom sikerül-e! Hány nap múlva lehet terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy mondják, hogy leghamarabb az elmaradt mensikor. De lehet akkor is negtív a teszt úgy, hogy terhes vagy közben :-))) van akinél még nincs kimutatható mennyiségű HCG az elején. Ha nem olyan a mensid, mint máskor, attól még lehetsz terhes. Ha csak barnázol vagy valami. Na és van a szerencsésebb eset, amikor már akkor pozitív lesz a teszt, mielőtt meg kéne jöjjön. Sok sikert!
2009. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pé utáni 12. naptól lehet csinálni LH tesztet is. Állítólag az is kimutatja jóstesztként. Én ezt még nem próbáltam, csak itt a fórumon olvastam, hogy sok kismaminak bejött. Azt is a reggeli vizeletből kell csinálni.

Nekem a mensi előtti napon lett pozitív a rendes terhességi tesztem:)

Kitartás, drukkolok, hogy neked is sikerüljön!!:)

2009. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!