Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szules utan mennyi idovellehet...

Szules utan mennyi idovellehet probalkozni a szeretkezessel? 4 hete szultem, es probalkoztunk a szexel, de nagyon faj, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom, h még ha nem is vérzel, gondolom, akkor is meg kellene hagyni a 6 hetet.

Császárral vagy természetesen szültél?

2009. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, lemaradt, h mi 3 hónapot vártunk, és még akkor is fájdalmas volt.

Most 15 hós a fiam, kb 1 hónapja kezdem élvezni...

2009. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is 4 hét után voltunk először együtt újra, mi síkosítót használtunk és még vagy két alkalommal is szükség volt rá!

De már minden a régi!

9 hónapos kisfiú anyukája

2009. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az az oka, hogy szültél...

Érdemes kivárni a 6 hetet, nem véletlen találták azt ki.

Nekem amúgy addig fájt a szex, amíg szoptattam (9 hónapig). Amint abbahagytam, helyrejött minden.

2009. okt. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, ha már elmúlt a vérzés, várjak még 2-3 napot, hogy tuti nem tér-e vissza, ha nem akkor próbálkozhatunk. Mi 5 hét után próbálkoztunk, pont olyan jó volt , mint előtte. Használjatok síkosítót!
2009. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!