Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem estem teherbe?...

Miért nem estem teherbe? Mindent kiszámoltam és minden engem igazolt!

Figyelt kérdés
Sajnos megint megjött! 28naposak a ciklusaim. Fogamzásgátlót soha nem szedtem. Legutóbb a férjemmel a 11., 12., 14. napon voltunk együtt. Rá 14 napra pedig megjött. Nem értem, mi lehet a gond. Van valakinek ötlete, járt így valaki? szedjek vitaminokat?
2009. jan. 11. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, annyi hiba lehet bennünk, el sem hiszed... és is így vagyok. Ki tudja, lehet nincs peteérésed, lehet magas prolaktinszinted, lehet vékony a méhnyálkahártád, rövid a luteális szakaszod, soroljam?
2009. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Édes drága szívem.... Mióta próbálkoztok? Én szedtem már sok mindent szerintem ne görcsölj rajta! Tudom bután hangzik, voltatok kivizsgáláson meg nem is törvényszerű a peteérés lehet hogy neked 16.-án volt pl. Használtál már ovu tesztet? Irj már le légyszi mindent:)
2009. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanígy vagyok. Ez a 7.sikertelen hónapunk. Hőmérőzök, miszerint van peteérésem a 13 vagy a 14. napon. Mi 2 naponta vagyunk együtt, utána fekve maradok, kispárna alattam, stb. Ittam már teákat is, hónapokig, van mikroszkópom, és semmi. Már nem tudom mit csináljak. És ami a legrosszabb, mindenki terhes körülöttem. Itt a gyakorikérdéseken is több ismerősöm akadt, akik próbálkoztak, azóta már mind terhes, csak én nem.:( Hát ez van. Ha tudsz vmi jó praktikát, szívesen fogadom.

Ja, dokinál is voltam, azt mondta nem lát olyan amitől nem eshetnék teherbe.

És elevitet is eszek 2-3 naponta egy szemet.+ foreveres aloés terméket is.

2009. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak írnám fel a fejjel!!!!!! Én a barátnőm kislányán vigasztalódom egy kicsit álítólag "hallottam" a kisgyerekek beindítanak odabent valamit. remélem igaz a mondás
2009. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Használok ovu tesztet is, most a 13.napon volt +. Általában jól jelez és mindig együtt tudunk lenni, amikor kell. A dokim nem küldött még el kivizsgálásra, azt mondta, próbálkozzunk még. Én is odafigyelek arra, hogy ne rohanjak ki szeretkezés után, hanem háton fekve maradok 5-10 percig. Most szedjük az E-vitamint, meg C-vitamint is, állítólag ezek jók, de hónapokba telhet, mire használ. Cickafark füvet ittam korábban, lehet, megint veszek.Itt olvastam a méhpempőről, de sok negatívat is hallottam róla.

És tényleg az a rossz, hogy már mindenki babát vár, én is vágyom arra, hogy megtapasztaljam, milyen is az!

Azt hiszem, aki hasonló cipőben van, mint én, szintén így érezhet!

2009. jan. 11. 19:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

utolsó előtti avgyok. Köszi a vigasztalást. Tudod, óvónéni avgyok, és van elég sok kisgyerek körülöttem egész nap. és éppen ezért rossz, hogy látom nap mint nap bejönni a boldog anyukákat, a ragaszkodást a gyerekükhöz, és arra gondolok, bárcsak már én is érezhetnék iylet.

Bocsi, nem sajnáltatni akarom magam, tudom, hogy jönni fog. mindenkinek jön majd aki megérdemli. Kedves kérdező, neked is jár, nekem is, minden nőnek, legalább egyszer az életben!:)

2009. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
bocsi, vagyok akart lenni ez a "avgyok" :)
2009. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak írom egy válaszoló vagyok nem sajnáltatod magad szerintem jobb ha kimondja az ember mert annál rosszabb nincs ha valaki magába fojtja és mint írtad egyszer nekünk is lesz majd!!!!!!!!!!!
2009. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pàrod is megkellene vizsgàlni.Esetleg egy sperma vizsgàlat.nekun ez a baj.Tavasz otta probàlkozunk.Most voltunk sperma vizsg.sajnos kevès...
2009. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is bizonyítottan van ovulációm, mégsem esek teherbe... hiába a számolgatás, stb... ide egyéb kell, orvos? hormonkezelés? fogalmam sincs, de hamarosan orvos fog megnézni
2009. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!