Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy teherbe estem?

Lehetséges, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

Október 2.-án múlt el az utolsó menstruációm, azóta semmi.

Október 21.-én voltunk együtt a párommal.

Úgy 8-9 napja, néha nyilaló hasgörcseim vannak amik pár másodpercig tartanak, olyan mint a menstruációs görcs, de ez sokkalta rövidebb. Reggelente nem vagyok rosszul, de van, hogy el kap néha a hányinger, ez sem tart sokáig, és sosem hányok. Fáradtnak,fáradtnak érzem magam, talán egy kicsivel jobban mint régen. A mellbimbóim érzékenyek,fáj ha megnyomogatom őket. Apukám kórházba került, és sokat stresszel, és fáradt is ezért lehetek. Csináltam 2 tesztet is mindkettő negatív lett, ettől függetlenül lehet, hogy terhes lennék, vagy csak az idegességtől nem jön meg? Vagy más oka lenne?


2011. nov. 9. 17:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia, ezt nem tudom neked pontosan megmondani, most mikor kellene megjönie ???
2011. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ha október 2.-tól számolom a 28 napot, akkor október 31.-én, van, hogy késik, na de nem 9 napot, csak 3-4.
2011. nov. 9. 17:06
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor benne vagy a peteérés időpontjában, figyelj, holnap reggel tesztelj, és nyugi!! Írd meg mi van, amúgy szeretnél picit?
2011. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szeretnék majd, de idén érettségizem, mi csak érettségi utánra terveztük. Védekeztünk, csak kiszakadt az óvszer, és sajnos külföldön tartozkodtunk, így még tablettát sem tudtam bevenni. Az egyik szemem sírni a másik nevetne :-)
2011. nov. 9. 17:09
 5/20 anonim ***** válasza:
Átszámoltam a lehetőségeidet, okt. 14-16 között volt a peteérésed. de ettől független előtte és utána pár napig még teherbe eshetsz
2011. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? (Én sem vagyok hú de idős) :)
2011. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! Várom még a válaszokat :-)
2011. nov. 9. 17:12
 8/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok, olyan is van hogy spontán peteérés...nem idegesíteni akarlak, csak mondom!:) De tényleg ne stresszel j, mert az nem segít, holnap reggeli pisiből egy érzékeny teszt! Ja...írj privátot hogy mi lett(Ha gondolod) Drukkolok neked
2011. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia!nekem is okt 2 án volt meg utóljára!én 31 még csak halványat teszteltem úgy h 17-19-én volt pé-m!szóval elképzelhető h te is babás vagy!

Én most 5 hetes vagyok, és nagyon boldog!:)

2011. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én egyenlőre még nem szeretnék babát, nem hiszem, hogy megtudnám csinálni az érettségit terhesen, meg rögtön érettségi után sem szeretnék babát, valamiből fenntartani is kéne, 1 keresetből meg elég nehéz ellátni egy picit.
2011. nov. 9. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!