Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy teherbe estem?

Lehetséges, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

Október 2.-án múlt el az utolsó menstruációm, azóta semmi.

Október 21.-én voltunk együtt a párommal.

Úgy 8-9 napja, néha nyilaló hasgörcseim vannak amik pár másodpercig tartanak, olyan mint a menstruációs görcs, de ez sokkalta rövidebb. Reggelente nem vagyok rosszul, de van, hogy el kap néha a hányinger, ez sem tart sokáig, és sosem hányok. Fáradtnak,fáradtnak érzem magam, talán egy kicsivel jobban mint régen. A mellbimbóim érzékenyek,fáj ha megnyomogatom őket. Apukám kórházba került, és sokat stresszel, és fáradt is ezért lehetek. Csináltam 2 tesztet is mindkettő negatív lett, ettől függetlenül lehet, hogy terhes lennék, vagy csak az idegességtől nem jön meg? Vagy más oka lenne?


2011. nov. 9. 17:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kérdező! 19 leszek januárban, te mennyi vagy?
2011. nov. 9. 18:03
 12/20 anonim ***** válasza:
Én az utolsó válaszoló vagyok én 21 leszek! hát akkor remélem csak a stressz miatt van!én utcsó éves egyetemista vagyok!mi mondjuk terveztük a babát!:)
2011. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Akkor nektek pont időben jött, gratulálok! :-)
2011. nov. 9. 18:31
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen!!:)köszi szépen!neked pedig kívánom a legjobbakat!:)
2011. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. nov. 9. 18:42
 16/20 A kérdező kommentje:
Majd megírom az eredményt, péntek-szombat tesztelek még egyet :-)
2011. nov. 9. 18:42
 17/20 anonim ***** válasza:
rendben várom válaszod!:)
2011. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem bírtam már várni, így ma reggel elmentem és vettem egy One minute tesztet, reggeli első vizeletből megcsináltam és ez is negatív, ez már a 3. negatív teszt, se halvány csík semmi, csak egyetlen egy. Szerintem akkor most már biztosan nem vagyok terhes. Viszont akkor mi lehet a bajom?!
2011. nov. 10. 10:18
 19/20 anonim ***** válasza:
Szia!akárhogy is de már ki kéne h mutassa!de ha negatív lehet h a stressz!! de azért jelentkezz be az orvoshoz, nehogy valami más legyen!!köszi h megírtad mi lett!
2011. nov. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Szia nem tudom nézed e még!

De tegnap előtt megint csináltam egyet, a drágább fajtából, biztos ami biztos! (lehet tudat alatt mégis babára vágyom, hogy ennyi tesztet megcsináltam) 2500 ft- volt. És ez már bizony halványan de 2 csíkot mutatott, viszont ma meg ép most, de megjött. Így nem tudom most mi van.

2011. nov. 13. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!