Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab-om volt karácsony...

Missed ab-om volt karácsony előtt. Vélhetem ezt most bíztató jelnek?

Figyelt kérdés
Missed ab-om volt karácsony előtt. A műszeres beavatkozás után két napig véreztem, utána pecsételtem 2-3 napig, és ennyi. Nem volt erős vérzés, ahogy amúgy lennie kellett volna, a doki azt mondta, szépen begyógyult. Az első menzi ma jött meg, 26 napra (ciklusaim 25-28 naposak voltak). Vehetem azt bíztató jelnek, hogy a méhem egészséges és szépen „visszaállt” a kaparás után, vagy ennyiből nem lehet ilyen következtetéseket levonni?
2009. jan. 9. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Először is sajnálom, ami veled történt! Nekem nov. 25-én volt ugyanilyen műtétem, dec. 12-én peteérésem volt, akkor voltam kontrollon. Nekem is olyan szépen regenerálódott mindenem, hogy azóta mi már orvosi engedéllyel neki is láthattunk a következő babának:) Szóval ha engem kérdezel, tuti, hogy jót jelent! Szerintem jó (erős) a szervezeted, szépen fel fog épülni, és akkor lehet újra próbálkozni. Szedsz valami vitamint vagy esetleg iszol gyógyteákat? Azzal is lehet még plusszban támogatni a szervezetet! Gyógyulást és mielőbbi babásodást!
2009. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem dec.30-án reggel ment el a babám, de nekem nagy szerencsém volt, nem kellett művi beavatkozás. Szednem kellett Ergam cseppet, ami méhösszehúzó hatású. Nekem azt mondta a doki, hogy egy vérzésnyit kell várni, és mehet a baba! :)

Szerintem ha csak ennyit véreztél, nincsenek görcseid meg fájdalmaid, akkor szépen begyógyultál! :) És nem tudom mennyi időt mondott a dokid, hogy újra lehet próbálkozni, de drukkolok Nektek nagyon! :)

14 hós picifiú anyukája

2009. jan. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, sajna a dokim nagyon óvatos, hat hóig eltiltott a gyerekcsinálástól, három hóig fogigátlót, vasat, folsavat szedek, meg egy multivitamint, amit még terhesség előtt vettem, de aztán, mikor kiderült, hogy baba van, nem szedtem be, mert nem javallott terheseknek (bőr, haj és körömregeneráló vitamin). Ha ez meglesz, csinálok hüvelyváladék-vizsgálatot, vizeletvizsgálatot, majd tavasztól kapom a magzatvédő vitamint (folsavat vagy elevitet, még nem tudom, mit fog adni). Szóval, biztosra megyek :) Ja, és a férjem már tervezi a nyaralást, hogy, mikor elkezdhetünk próbálkozni, épp ne dolgozzunk.
2009. jan. 10. 12:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, és serencsés próbálkozást nektek is!
2009. jan. 10. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem szeptemberben volt ilyen műtétem, 9 hetesen. Nekem a dokim 3-4 hónapot javasolt. A kontrollon az első mensi után minden rendben volt. Szerintem ha még vérsz 1-2 ciklust és lelkileg is rendben vagy, nem kell 6 hónapot várni. Én sok helyen kérdeztem ezzel kapcsolatban és minden doki mást mondott. Volt olyan is, aki csak 1 ciklust javasolt!

Bízz a szervezetedben és én ajánlom neked a barátcserjét, ami méh regenerásló hatású. Ezenkívül beállítja a 28 napos ciklust. Fel a fejjel és sok sikert!

2009. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!