Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja meg karacsony elott?

Ki nem varja meg karacsony elott?

Figyelt kérdés
22re nem varom es mar annyira izgatott vagyok mert a baba lenne a vilag legszebb karacsonyi ajandeka . Sok sikert mindenkinek aki ugyanebben a helyzetben van ..
2010. dec. 19. 13:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Én holnap utánra nem várnám, de feltettem reggel a görbém és volt aki szerint később volt ovum. Ma teszteltem negatívat. Sok sikert neked is.
2010. dec. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen . Es pocakos boldog karacsonyt kivanok neked ...
2010. dec. 19. 13:18
 3/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én is 22-ére nem várom, ma teszteltem egy iszonyat halványat.


ez vagyok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21.-re nem várom.:) De szerintem jönni fog, mert úgy gondolom pont lecsúsztunk az akcióról...
2010. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Azert en szurkolok neked , mert barmikor teherbe eshetsz nem csak azokon a napokon . Sok sikert
2010. dec. 19. 15:01
 6/31 anonim ***** válasza:

hello ez a ma déli tesztem

25 ös 10-11dpo


[link]


[link]

2010. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Hali mindenki!

21-re nem várom!Hát igen tényleg a legszebb karácsonyi ajándék lenne főleg,hogy nekünk az első és már négy éve várjuk!

Sok szerencsét és boldog karácsonyt mindenkinek!

Gy.

2010. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Én is 21-re nem várom és tegnap már teszteltem egy halvány pozitívat. :)

Szorítok mindenkinek!

2010. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
eloszor is neked aki mar negy eve varod sok szerencset es kitartast kivanok es nagyon boldog karacsonyt, neked aki pozitivat teszteletel meg nagyon nagyon gratulalok es nagyon irigyellek most . en 22re nem varom de meg nem merek tesztelni mert szerintem korai !! meg addig amig nem kesik legalabb par napot ugy erzem felesleges is
2010. dec. 19. 17:17
 10/31 anonim ***** válasza:

Sok sikert kívánok nektek a babához!Remélem mindegyikőtöknek összejön. Nekünk akkor jött össze a baba, miután nekem éppen elmúlt és 27-én lesz 7 hónapos a kisfiunk!:)Jah, és a teszt 6 hetes terhességet nem mutatott ki nekünk tavaly.

Kellemes (babás) Karácsonyi Ünnepeket kívánok és boldog új évet!


Encsi

2010. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!