Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja karácsony fele?...

Ki nem várja karácsony fele? Mit tegyek, hogy most tuti sikerüljön? PCOs vagyok.

Figyelt kérdés
Sepia offcinalist szedek+cickát iszom...Sok C-vitamin,gyakori együttlét mi kéne még??
2010. dec. 5. 11:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és azt mondta a patikus nő, hogy sepia 30 ch-ból napi 5 bogyót szedjek...az baj lenne ha reggel és este is szednék 5-5 bogyót?? Mert hát ez csak homeopátiás cucc.
2010. dec. 5. 11:51
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem ha minden jól megy egy-két napon belül ovulációm lesz.. és akkor talán a karácsony fa alá bekerül egy pozitív teszt :)
2010. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én pont karácsonyra nem várom..jó lenne egy kiscipőcske a fára :)
2010. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem ha volt , akkor mostanság volt.. De ha most sikerülne,akkor 15-16. fele kéne tesztelnem,és ha pozi tuti nem mondanám el karácsonyig:D Márha egyáltalán kibírnám..De ezcsak álom:(
2010. dec. 5. 12:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne így állj hozzá!!! Csak pozitívan! Próbáld azt erősíteni, hogy egészen biztosan sikerülni fog, hogy nemsokára kismama leszel és próbálj tudatosan arra gondolni, hogy az a pár hónap nem sok az életből... sok-sok boldog éved lesz egy kisbabával!!! Az én véleményem az, hogy nem is a "rágörcsölés" ami sokszor megnehezíti a gyermekáldást, hanem hogy mögötte van egy mélyen lapuló "úgy sem sikerül" érzés, ami nyilván érhető a sok csalódástól! De! Miért ne sikerülni? Ha most nem is lesz a karácsonyfán kiscipő, lehet hogy jövőre egy bébi lesz alatta! CSAK POZITÍVAN, a gondolatnak ereje van!
2010. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Dehát mmár 2 éve próbálkozunk lassan:(
2010. dec. 5. 12:50
 7/11 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy nem ezt szeretnéd olvasni, de!! :


"A PCOS orvosi háttere


Ha PCOS-ban szenved, úgy nagy valószínûséggel a szervezetében található szövetek érzéketlenek az inzulinra. Ennek ellensúlyozására magas inzulinszint alakul ki a vérben - és ez megzavarja a petefészek hormontermelését.



Kialakul a peteérés zavara, illetve megjelenhetnek jellegzetes külsõdleges jegyek.



Az összefüggés - nem túl régi - felfedezésével párhuzamosan terjedt el a PCOS korszerû kezelésének módja: metformin-származékok és életmód-váltás segítségével. (Bõvebb információ: a www.pco-szindroma.hu honlapon.)


Milyen következményekkel jár, ha nem kezelik?


A PCO szindróma genetikusan meghatározott és életre szóló örökség, amely kezeletlensége esetén súlyos következményekkel járhat:

meddõség

fokozott vetélési kockázat

terhességi cukorbetegség kialakulásának veszélye

méhtestrák és ösztrogénfüggõ daganatok kialakulásának veszélye


illetve az összes, inzulinrezisztens állapottal járó szövõdmény kialakulásának kockázata."


Szerintem a legjobb, amit tehetsz a leendő babádért, hogy kivizsgáltatod, és kezelteted magad! Ez nem hormonkezelés, hanem anyagcsere helyreállító gyógyszer és diéta!


A pozitív hozzáállás nagyon jó, de PCO-nál nem elég. :o(


Mielőbbi babásodást kívánok!

2010. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
húú hűtköszi...csak gondoltam először homeos cuccokkal próbálkozok
2010. dec. 5. 14:45
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem a követező módon sikerült: első hónapban egy fogi gátlóval csinált a doki mensit. Közben elkezdtem a Merckformint szedni, majd bizonyos pont után szedtem a Clostylbegytet és a Medrolt. A végén még megdobtam egy kis FLP-s Multi Maca gyógyival. 2008. dec 1-én mentem először dokihoz, és 2009. dec 30-án megszületett a kislányom!


Szóval van remény, csak találd meg a megfelelő dokit! :)

Sok sikert és jó babásodást!

2010. dec. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én pont dec 24-re nemvárom, és eldöntöttem hogy türelmes leszek és karácsony reggel fogok tesztelni
2010. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!