Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja meg karacsony elott?

Ki nem varja meg karacsony elott?

Figyelt kérdés
22re nem varom es mar annyira izgatott vagyok mert a baba lenne a vilag legszebb karacsonyi ajandeka . Sok sikert mindenkinek aki ugyanebben a helyzetben van ..
2010. dec. 19. 13:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Én szerda-csüt-re nem várom, de attól függetlenül tuti megjön. :( Semmi tünetem nincs, kivéve egy-egy ide-oda szúrás,nyilallás. Ma reggel (11.dpo) teszteltem. Tök nega. :(

Vagyis ha sokáig nézem, akkor "rálátok" egy 2. csíkot is :D

De ez csak önámítás :(

2010. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Na ezért nem teszteltem még.Lehet így is -úgy is negatív lenne. Ha nem jön meg kedden, várok még egy-két napot és csütörtökön reggel tesztelek. Ez a terv!

Olyan jó hogy ilyen sokan vagyunk! Szurkolok mindenkinek! Jó lenne kapcsolatban maradnunk!!!

Én amúgy azért nem reménykedek, mert ovu utáni napon voltunk együtt csak (előtte pedig 5 nappal)....:(

2010. dec. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
2010. dec. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Én pont Karácsonyra nem várom, szombaton teszteltem egy negativat, de tök korai volt. Csak mult héten pár napig volt barnás folyásom és hasszurkálásom, azért gondoltam. Még akármi (akárki) lehet.
2010. dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nekem mar csak egy nap van hatra a nem vartig de soha nem ereztem meg hogybennyire szeretnek valamit , szoval ha negyedik honap utan sem jott ossze akkor az biztos hogy nagyon rosszul fogom erezni magam ....
2010. dec. 21. 13:21
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,

En is tegnapra nem vartam nem is jott meg, es este kiderult 6 hetes vagyok:) 14mm-es petezsakkal es magzatvizzel:) talan a legszebb ajandek!!!!!!!.lll:)))))

2010. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Jujjj nagyon nagyon gratulalok neked es csodas karacsonyt
2010. dec. 21. 14:24
 18/31 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 25-re nem várom. 30 napos a ciklusom. Épp az előbb a Wc papíron volt egy kis vér. De a menzeszem még túl korán lenne. A tesztem negatív. Az ovu is. Szóval nem tudom most mi van, de kétlem hogy baba. 2 hónapja próbálkozunk, de van már egy 4,5 éves kislányom. ő pont így a második hónapban jött össze. Vele semmit nem éreztem, csak hogy elmaradt a menzesz. Gratu a kismaminak a többieknek pedig kis pocaklakókat kívánok. :)
2010. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Hello!Én 24.-ére nem várom de nem látok rá esélyt,hogy lenne baba.Cicim feszül,fáj a hasam..:( Ma teszteltem egyet.Van egy halvány 2.csík is,de ez akkor is tuti negatív.Már van egy kisfiúnk és a mostani hónap volt az első próbálkozás a 2. baba miatt.Szerettem volna a fa alá tenni egy pozitív tesztet,de sebaj.Mindenkinek szurkolok!!!
2010. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Én 15.dpo-n vagyok. Mivel rendszertelen a ciklusom, nem tudom mikorra nem várom, így az átlag 14 nappal számolok. Tehát tegnapra nem vártam.(Előző vérzésem pl. 11.napra jött)Épp a rendszertelenség miatt nem nagyon merek reménykedni. Amúgy semmit, de semmit nem érzek. Hőm még soha nem volt ilyen magas, mint ma(37.1) Görbém szép, nincs bene visszaesés, de nem tudom, nem is igazán "kaptuk el" az ovut....

Még nem teszteltem, talán holnap vagy holnapután, ha nem jön meg addig.

2010. dec. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!