Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Karácsony óta próbálkozunk a...

Karácsony óta próbálkozunk a babával, de eddig sajnos semmi. Elmehetek már dokihoz, vagy úgyis elküld, hogy várjuk ki az 1 évet?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi is azóta próbálkozunk, de én már akkor elmentem, mert rendszertelen volt a mensim, és nem tudtam kiszámolni, h mikor van peteérésem.

Azóta szedtem a Clostyt, meg a ciklusra a Norcolutot, és azóta rendbe tette a ciklust.

Most érzem pont úgy h lehet talán összejött.

Én javaslom menj el és kérj tanácsot.

Megnyugtat és bíztat is ha kérdésed van bátran tedd fel neki!

Sok sikert!

2008. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el dokihoz.ěn is elmentem elotte,de sajnos nálam Pcos-t állapított meg....de végul is jobb így mert kaptam gyógyszert(Duphaston) és próbálkozunk.....de eddig még nincs baba!
2008. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nyolc évbe tellett, mire a baba megérkezett. A barátnőm elment az orvoshoz és azt mondta, hogy már másfél éve próbálkoznak. Sokkal kezesebb volt a doki vele így, mintha csak pár hónapot mondott volna.

Ez kegyes hazugság. Persze, orvosa válogatja.

Sok sikert a babához!

2008. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászoló vagyok, a lényeg kimaradt. A rendszertelen menstruáció nálam is fenn állt. A szülésem előtt is és az után is a második terhességemig. Az első babám az utolsó menstruációt követő 26. napon foggant, a második pedig a mesntruáció első napján, azaz, aznap, mikor megjött. Évekig hőmérőztem magam. Volt, hogy nem menstruáltam 90 napig, de volt peteérésem a hőmérő szerint.

Kitartás! Sok sikert!

2008. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!