Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges? Vagy a szervezetem...

Lehetséges? Vagy a szervezetem szórakozik velem? Van két halvány tesztem (ma lett de eléggé halvány). Lehetséges az ilyen?

Figyelt kérdés
Volt vérzésem de csak pár napig. Gondoltam ha volt baba már biztos nincs. De ma már egész nap hányingerem van, összesen 2 kiflit ettem meg. A hasam intenzíven szurkál. A tényleg terhes lennék akkor 6 hetes. Ez most mi lehet? Segítsetek. A hőm 36.8 körül van. Néha megszédülök és hol melegem van, hol fázom.
2009. jan. 9. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
halvány pozitív is pozitív! :-)
2009. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Terhes vagy ez tuti
2009. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Babás vagy! Gratula!
2009. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Amikor jelentkezett a vérzés ezt a lehetőséget totál kizártam mert pár napig volt meg, de az első 2 nap a mennyisége/állaga rendesen és másnapra mintha nem is lett volna, csak 2-3 pötty. De azóta ezek a "tünetek" vannak. Csak az zavar hogy miért ilyen nagyon halványak a csíkok ha tényleg megmaradt a baba (ha volt)? Szinte alig látszanak.

Volt már ikerterhesség a családban. Nem tudom ez számít-e.

2009. jan. 9. 18:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mint ahogyan azt előttem írták: a halvány pozitív is pozitív. Grat.

Viszont a vérzés nem túl jó dolog. Ha úgyis 6 hetesnek saccolod, akkor már ideje elmenni orvoshoz.

2009. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem akarok keserítő lenni, de ha terhes voltál és a vérzéssel esetleg elment a baba, akkor is pozitív a teszt, mert a terheshormon még akár 2 hétig is megmarad. De nagyon drukkolok, hogy babás légy, menj dokihoz, ő biztosat mond és mondd el nekünk is a jóhírt! :)

2009. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok. Igyekszem jövöhéten elmenni orvoshoz. Ezelőtt nem volt semmilyen második csík a teszten. De ma reggel kb a 2. pisiből megcsináltam őket, mert valami belső hang azt mondta. Mielőtt véreztem volna totál negatív volt a teszt. Ezért is lepődtem meg.
2009. jan. 9. 18:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok kismama! :) Hasonló helyzetben vagyok mint te, írhatnék privit neked?
2009. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Persze hogy írhatsz: lilli20@freemail.hu

2009. jan. 10. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!