Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most szórakozik a szervezetem,...

Most szórakozik a szervezetem, vagy reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Szombat óta fájdogál a hasam, betéten viszont alig van vmi, ilyet még nem tapasztaltam. Az utóbbi időben 25-29 nap között jött meg, ezért nem tudom, mikor is ne várjam (ma a 27. nap volt). Már meddőségiben vagyunk, mert a férjemnél nem találtak spermiumot, de a genetikai eredményei jók és most fejezett be egy hormonkúrát, tehát akár be is indulhatott valami. Nekem pajzsmirigyproblémám van és IR-m, kb 1 hónapja szedek Letroxot.

Szóval csodaszámba menne.

Szerintetek reménykedhetek?


2010. nov. 8. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen reménykedhetsz! A férjemnek alig volt spermája, lombik sem sikerült, nekem pajzsmirigy alulműködésem volt, én is letroxot szedtem mert előszőr bromot majd eutiroxot írt fel de az nem hatott nálam, letrox igen, a férjem is kapott hormonbogyókat és emellett tömte magába a maca vibét, épp a következő lombikra vártunk , úgy volt, hogy három hónap múlva újra neki vágunk, mensi előtt egy nappal pecsételtem,de csak törléskor látszott, betéten nem, a hasam fájdogált mintha meg akarna jönni, végül még sem jött meg és csináltam egy tesztet, negatív lett, három napra rá megismételtem és pozi lett, azóta már megszületett. Tehát remény mindig van, nagyon drukkolok neked!Majd írd meg mi lett.
2010. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy az orvos amikor megnézett uh-al és látta a dobogó pici szívet azt mondta ez lehetetlen:) maguknak csak lombikkal lehetne gyereke, de úgy látszik csoda történt:)
2010. nov. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem a mi hónapunk. De köszönöm szépen a biztatást.
2010. nov. 9. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!