Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja kesik, de a tesztek...

6 napja kesik, de a tesztek negativak. Szorakozik a szervezetem?

Figyelt kérdés
Mult vasarnapra nem vartam,nem is jott,es ugy nez ki nem is fog,eddig minden stimmel.Azonban 4 teszt is negativ lett,az utolsot ma csinaltam, gondolom akkor nem vagyok terhes.Viszont akkor miert nem jon meg?Terhessegi tuneteim nincsenek,a melleim fajogatnak kicsit,es neha olyan mintha mindjart megjonne,de nem olyan erosen.Mitol lehet ez?Van mas is hasonlo cipoben?Szerintetek el kene mennem orvoshoz, vagy varjak meg?
2010. febr. 13. 17:09
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én is ugyan így vagyok, de nekem 4-5 napja késik a mensesem, nekem is fájdogálnak a melleim, nekem volt halvány kétcsíkos és egy egycsíkos tesztem is, mellette még barnás kicsi folyásom is van két napja, én hétfőn megyek orvoshoz. Szerintem menj te is, és majd megbeszéljük.

2010. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a jővőhéten megyek nődokihoz ugyanezekkel a tünetekkel(::
2010. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat,valahogy megprobalom beutemezni a dokit jovo hetre, bar nem hiszem hogy a munkahelyemen orulnek majd, mert sajnos munkaidoben kell mennem:(

Most mar lassan ugy vagyok hogy azt sem banom ha megjonne (bar nagyon szeretnenk mar babat),es akkor felkeszulhetunk a kovetkezo honapra, kovetkezo eselyre,csak vmi tortenne mar, mert ez a bizonytalansag megorjit!!

Nagyon drukkolok mindkettotoknek hogy jo hireket kapjatok a dokitol, legyszi irjatok meg hogy mi volt!!

Miota probalkoztok babaval?

2010. febr. 13. 21:43
 4/5 anonim válasza:

Nekem már 2 hete késik és semmi jelét nem érzem a terhességnek!De akkor miért nem jött meg?azt hallottam 2hét a beágyazódás tehát még nagy esélyed van!!!

Szorítok neked!

2010. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!!En is drukkolok neked!!Te teszteltel mar?Orvosnal nem voltal meg?Vagy tervezed hogy mesz?

Peteeresem elmeletileg (ovulacios teszt szerint) holnap lesz 3 hete hogy volt, ha tenyleg ilyen sokaig tart a beagyazodas akkor lehet, de akkor hogy mutatja ki masoknak olyan hamar a teszt a terhesseget?

En is nagyon drukkolok Neked hogy babas legyel!!!!:))

Majd irj legyszi ha van vmi fejlemeny!!!:)

2010. febr. 13. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!