Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem bírom, rettegés a terhessé...

Nem bírom, rettegés a terhességtől, De nekem segítségre van szükségem. Nem élek nemi életet de nem telíik úgy egy nap- hét hogy ne félnék a terhességtől. , és e miatt a suli se megy?

Figyelt kérdés
Félk hogy olyanoktól terhes lehetek mind pl a WC..khmm igénytelen a fiú testvérem és többször láttam maszturbálni, és nem mosott kezet.. Félek hogy a WC-re rákerült amikor hajtotta fel, én megfogtam a WC-t és sajnos úgy önkielégítettem kézmosás nélkül, és mindig ilyenek miatt Kell féljek????
2009. jan. 9. 13:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom, nekem ez az egész műbalhénak tűnik.

Kiscsillag örülj neki egyenlőre ha unatkozó idődben ez a legnagyobb problémád, mi lesz ha ennél sokkal nagyobb volumenű dolgokat kell majd elrendezned magadban...


És hogy az iskola is emiatt megy rosszul??

Szüleiddel beszéltél már erről?? lehet nem ártana..

2009. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Átérzem a problémádat, én is hasonlóval kűzdöttem évekig, bár én nem attól rettegtem hogy wc-ről vagy máshonnan kapom el, hanem aktus közben, e miatt az összes létező fogamzásgátló módszert használtam egyszerre (tabletta, óvszer, sőt ezzel együtt még az aktuális páromat a megszakításos közösülésre is kértem!) Mondanom se kell szépen kiidegeltem őket, rá is mentek a kapcsolataim, és saját magamat is, és ennek a nagy óvatosságnak az ellenére is állandó rettegésben voltam attól hogy teherbe esek! Pszichológus segített...

Neked is ezt javaslom, hidd el utána megkönnyebbülsz majd. Azóta én is sokkal jobban kezelem ezt, beérem 1 fogamzásgátló módszerrel és nem is görcsölök ezen többé...

Amúgy a spermium valóban 72 óráig életképes, de a hüvelyben, nedves környezetben, nem pedig szabad levegőn, ott tényleg elpusztul! De ezt csak megnyugtatásként mondom! Hidd el így nem lehetsz terhes!

Sok sikert!

2009. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

ÉN VAGYOK


Mert a héten többször volt olyan eset hogy nem mostam kezet és önkielégítettem, felelőtlenség tudom. Most kicsit az aggódás megint rámjött.

2009. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Megértelek, bár ilyesmi problémám nem volt. De mindenki másmilyen és tulajdonképpen az egész világ a média minden arról szól hogy teherbe lehet esni, meg fiatalok és felelőtlenek.

Nem tudom mennyire nyugtat meg amit mondok. Én szaporodásbiológus vagyok. És hidd el nekem nap mint nap a spermával foglalkozom(tulajdonságok stb.). A sperma nem marad életképes a levegőn. Lehet félreértelmeztél valamit. Tény hogy kis kémcsövekben melegen tartva kis ideig a vizsgálatok időtartamára életben marad. De a wc ülőke, a fürdőkád stb az abszolút nem a megfelelő környezet. A hősokk ami éri a spermát azzal hogy a külvilágra kerül és hideg felülethez ér elég neki. Ilyen pl a víz is. Attól se félj(már volt ilyen kérdés), ha a fürdőben előtted valaki maszturbált és olyan lett esetleg a zuhany stb. A víz pillanatok alatt végez vele. A laborban a legnagyobb figyelmet arra kell fordítani nehogy akár egy csepp víz is érje az ejakulátumot mert az egészet taccsra vágja és értékelhetetlen.


A félelmed miatt tényleg fordulj vagy szakemberhez vagy ha jóban vagy anyukáddal beszélgess vele, nehogy tényleg ez tegye ki a mindennapjaidat. Hisz gondolom fiatal is vagy és annyi szép más dolog van amivel foglalkozhatsz. És a félelmed mindenképp le kell küzdeni, mert hamarosan ha eljön majd a szexuális életed, ne azért rontsd majd el mert félsz ott is a terhességtől. Ma már nagyon jó védekezési módok vannak.

Nem olyan egyszerű teherbe esni. Főleg ha ésszel és felelőséggel csinálja a szerelmet az ember amíg nem akar babát.


Nagyon sok sikert és kitartást.


Puszi

2009. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%

ÉN


Kedves utolsó válaszó nagyon megnyugtatott :) Komolyan megnyugodhatok? Mert a héten nem egyszer nem mostam kezet.Jó csúnya dolog..

2009. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te vagy a kérdező, de ha nem akkor is nyugodtan nyugodj meg.

A kézmosásról csak annyit, hogy nem csúnya dolog, de ha az ember "olyan" helyekre nyúlkál tiszta kézzel tegye.

Nem a terhesség veszélye miatt, de fertőzést azért óhatatlanul vihetsz be.

A wc után is kezet mosunk, azért mert ha a szánkhoz nyúlunk ne vigyünk be semmi bacit.

2009. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
100%

Igen én voltam a kérdező és smost is én írok. Bocsi hogy százszor írok. Oké, akkor most nyugodt vagyok, és nyugodtan alszom. Köszönöm


a kérdező lány

2009. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szívesen. Én voltam az utolsó előtti. Ha kérdésed van bátran írj, akár privibe is.


Emiatt nyugodtan alhatsz.


Puszi

2009. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!