Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem bírom, rettegés a terhessé...

Nem bírom, rettegés a terhességtől, De nekem segítségre van szükségem. Nem élek nemi életet de nem telíik úgy egy nap- hét hogy ne félnék a terhességtől. , és e miatt a suli se megy?

Figyelt kérdés
Félk hogy olyanoktól terhes lehetek mind pl a WC..khmm igénytelen a fiú testvérem és többször láttam maszturbálni, és nem mosott kezet.. Félek hogy a WC-re rákerült amikor hajtotta fel, én megfogtam a WC-t és sajnos úgy önkielégítettem kézmosás nélkül, és mindig ilyenek miatt Kell féljek????
2009. jan. 9. 13:47
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
ma is reggel bőgtem, már nem bírom, tudom sokan lehurrognak e miatt de tényleg, sajnos nem tehetek róla, félek.
2009. jan. 9. 13:48
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem vagy terhes, de ez a félelem nagyon aggasztó.

Semmiképp se hagyd annyiban!

Minden iskolában van sulipszichológus, keresd meg! Ha nem mered, írj neki egy levelet, majd ő lép. ha nem akarod, akkor keresd meg a nevelési tanácsadót (minden városban van)

és kérj egy pszichológust. Akár levélben, telefonon is kérhetsz időpontot, a problémát elég neki elmondani.

Ez a félelem azt mutatja , hogy segítségre van szükséged, hogy később majd örömet lelj a nemiségben, a családban.

És látogass meg egy meddő oldalt a neten, mint ellenpólust. Bátorság, előre.

Fölösleges szorongásban élned.Ha nehéz indulni, hívj fel egy tini lelkisegély vonalat. általában ingyenes. [link]

2009. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
1%

Te egyszerűen hülye vagy, vagy egyszerűen paranoiás..

Ha nem élsz nemi életet, hogy esnél teherbe?????????

Olvasd már el a biológia könyben, hogy működik a teherbe esés!!

Bőgjél csak nyugodtan, ja ennyire ostoba lennék én is bőgnék..


Ha ezeket meg tényleg komolyan gondolod, akkor keress fel egy pszichológust!!

2009. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
megyek psziholúgushoz. köszönöm
2009. jan. 9. 14:04
 5/28 A kérdező kommentje:
Ez a rettegés szörnyű ez megy lassan fél éve.. Már tanulni meg aludni se tudok úgy félek. Pedig tudom hogy működik a tehherbeesés.
2009. jan. 9. 14:06
 6/28 anonim ***** válasza:
86%

szia,


Mindenképpen beszélgess el valakivel ez ügyben. Lehet hogy egy gyerekkori rossz élmény miatt van benned ez a félelem, amit nem tudsz egyedül feldolgozni.

Terhes biztosan nem lehetsz, mert a spermiumok a szabad levegőn elpusztulnak.

2009. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
54%

Utolsónak:Nem tudom mért kell lehurrogni szegényt!!!!! Jó bunkó vagy!!!Amúgy meg ez nem azon múlik h ismeri e a biológia könyvet vagy nem.

A kérdezőnek üzenem,én is javaslom a tini lelkisegély oldalt,ezt a problémádat muszály orvosolni.Mindenképp beszélned kell erről szakemberrel,mert már most is szorongsz emiatt,később ez csak sokkal rosszabb lesz.

Szorítok h sikerüljön!

2009. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
54%
Ja és igen,így biztosan nem eshetsz teherbe.
2009. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, amúgy üzenem hogy a sperma nem pusztul el a levegőn! Ki is ismeri a biológiát?.. Nagyon félek, nem akarok terhes lenni :(
2009. jan. 9. 14:19
 10/28 anonim ***** válasza:
77%

Szia,


Bocsi de ez beteges, ennyire nem kell a teherbeeséstől tartani.


Javaslom keres fel picológust, és egy védőnőt(olyat akikhez terhesek, kismamák járnak...). Mind a ketten tudnak majd neked segíteni, az előbbi a fejedben fog kutakodni, a másik a testeddel kapcsolatban fog "tanítani".


Ennyitől ha terhes lehetne valaki van fogalmad róla hányan lennénk??? Tudod te hányan nem mosnak kezet egy kiadós önszeretgetés után... Nyugodj meg, a spermának pillanatok alatt kell a hüvelyedbe jutnia, annyi idő alatt elpusztulnak, vagy teljesen mozdulatlanná válnak, amíg cseréltek a wcn....

2009. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!