Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem bírom, rettegés a terhessé...

Nem bírom, rettegés a terhességtől, De nekem segítségre van szükségem. Nem élek nemi életet de nem telíik úgy egy nap- hét hogy ne félnék a terhességtől. , és e miatt a suli se megy?

Figyelt kérdés
Félk hogy olyanoktól terhes lehetek mind pl a WC..khmm igénytelen a fiú testvérem és többször láttam maszturbálni, és nem mosott kezet.. Félek hogy a WC-re rákerült amikor hajtotta fel, én megfogtam a WC-t és sajnos úgy önkielégítettem kézmosás nélkül, és mindig ilyenek miatt Kell féljek????
2009. jan. 9. 13:47
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. Végre valaki megért :) Csak sajnos a sperma 48 óráig életképes, jó tudom én vagyok a felelőtlen nem mostam kezet és úgy nyúlkáltam magamhoz de eszembe se jutott.
2009. jan. 9. 14:24
 12/28 anonim ***** válasza:
de már írták h a spermák levegőn elpusztulnak!!Ne félj, nem vagy terhes s nem is leszel ennyitől.
2009. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Te leány a sperma a méhben életképes addig jó esetben. És egy hónapban egyszer van peteérés, azt lehet hogy csak 12 óráig megtermékenyíthető. Én két éve szertnék teherbe esni, de egyszerűen azt is nagyon nehéz eltalálni, hogy ne legyen a párom vidéken peteéréskor. Nem szeretnél később majd szülni? Vagy nem inkább a tesódtól undorodsz? A szüleidtől félsz, vagy a felnőtté válástól? Szerintem lelkifurdalásod van a maszturbáció miatt , de nem kell.
2009. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
mert egy orvosos oldalon írták hogy akár 72 órán életképes a melegtől függően és ezt mondták máshol is. Majd szeretnék szülina persze.. csak mot rettenetesen félek a terhességtől. Amúgy is ideges típus vagyok
2009. jan. 9. 14:34
 15/28 anonim ***** válasza:

Így kizárt, hogy terhes legyél!

És a sperma a méhben és a petevezetékben él el 48 óráig, nem a wc ülőkén...

Addig menj, és keress szakembert, aki elmagyarázza, amíg meg nem nyugszol!

Ha ez nőgyógyász, menj el egyhez, ha pszichológus, menj ahhoz, ha védőnő, akkor hozzá! Vagy ilyen sorrendben mindegyikhez!

Teljesen feleslegesen pazarolod el az egyszem szép kis életeted ilyen baromságokra!

Fel a fejjel! Ha ilyen nagy vagy már, és önkielégítés meg minden..., akkor ahhoz is elég nagy vagy, hogy elbalagj egy szakemberhez, és ha tőle hallod, akkor talán elhiszed, ha nekünk nem is...

Sok sikert!

2009. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
köszönöm! el fogok menni, ígérem.
2009. jan. 9. 14:41
 17/28 anonim ***** válasza:

OK! ez a beszéd!

Kerekedj fel, és tisztázd le az ügyet! :)

Puszi

2009. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Szia,

Azért javasoltam a védőnőt, mert ő a mi siralmainkhoz szokott szakember, sok mindennel foglalkoznak, értenek.

Érzékenyebbek mint egy nőgyógyász, pláne ha nem tudsz magándokihoz menni:( és valóban el tudja mondani mi is zajlik le a testünkben, hogyan eshetsz teherbe... stb stb:)


Nem hiszem, hogy jól olvastad azt a 72órát levegőben, minden gyerekre váró nő fecskendővel rohangálna, spermával töltve, és PÉ idején még a munkahelyünkön is, gyorsan adagolunk egy kicsit:) Ha lehetne ezzel is próbálkoznánk:) linkeld be, merre olvastad... pls

2009. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:

ÉN vagyok


Élettartama a környezeti tényezőktől és a hőmérséklettől függ: 37°C-on 15-18 óra, 20°C-on 40-72 óra, a hüvelyben 2 óra (savanyú környezet), a méhben 25 óra, a petevezetékben 48 óra. tessék. Akkor már aludhatok nyugodtan? nem kell féljek? sajnos igénytelen a bátyám és a wc sokszor.. á.

2009. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én is megértelek. De nyugodj meg terhes nem lehetsz! Azért szerintem érdemes lenne egy pszichiátert felkeresned. Csak azért mondom, mert nem lehet könnyű neked és hátha tud segíteni. Ezt nem negatív értelemben mondtam. Sok mindenkinek van úgy, hogy a problémáját külső segítséggel tudja csak megoldani.
2009. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!