Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen módszerek segítik elő...

Milyen módszerek segítik elő a fogamzást? Honnan tudom, hogy sikerült-e teherbe esnem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiába mondják, hogy a terhesség első jele az elmaradt menzi. De ha ügyes vagy és szerencsés is, a menzi nemvárt napja előtt 2-3 nappal már reggeli első vizeletből teszttel is megállapítható. Ha nagyon gyereket akarsz, akkor a következőkre figyelj (a teljesség nélkül csak párat sorolok fel, de szerintem a többi hozzászóló még kiegészíti a listát): kerüld a szénszavas üdítők, vizek fogyasztását, csak természetes ásványvizet, csapvizet igyál, meg teát. Ne idegeskedj, ne stresszeld magad, és természetesen a jó időben lendüljetek akcióba. Az időzítés a legfontosabb, bár nem tudom sem azt, hány éves vagy, sem azt, mióta próbálkozol. Jó volna, ha írnál még magadról, hátha akkor még segíthetek
2009. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a válaszodat! 24 évesek vagyunk a párommal 1,5 éve próbálkozunk mindketten egészségesek vagyunk mindent próbáltunk már lassan ott tartok hogy feladom. aztán mégsem.
2009. jan. 8. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ovulációs tesztet próbáltad már? Merrt lehet, hogy nem is jókor próbálkoztok! Sokaknak nem is akkor van peteérése, mikor azt gondolja!

Doki állapította meg, hogy mindkettőtökkel minden rendben?

Volt spermavizsgálat? Neked vérvétel? Ultrahang?

2009. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ovulációs tesztet kb 3 hónapja használom és igen nekem később van mint gondoltam. Sperma vizsga volt és rendben volt nekem volt petesejt vizsgám arra kaprtam clostyt utánna minden rendeben vérvételen is minden rendeben ezért nem értem mi a baj???
2009. jan. 8. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!