Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mijen módszerek vannak (tea....

Mijen módszerek vannak (tea. Stb) amik befolyásolják a teherbeeesést?

Figyelt kérdés

már 3.-4. hónapja vagyunk rajta a baba projekten..és még nem jött össze :( előtte Pharmatexel védekeztünk..szóval annak nem kell kiürülnie a szervezetből.ugye...mert nem hormontartalmu... (viszont van egy olyan kis problémám,hogy a kismedencémben egy ér vastagabb a kelleténél..)az nem befolyásolja a teherbeesést ...vagy mégis.. a doktor nem mondta,hogy befolyásolná..

Jár valaki hasonló cipőben? Írjatok légyszi!!!!


2010. jún. 26. 16:07
 1/9 A kérdező kommentje:
mijen helyett MILYEN!!! Bocsi a helyesírási hibáért :)
2010. jún. 26. 16:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Az E vitamin nagyban elősegíti a teherbeesést. Az Elevit-et is elkezdheted szedni már a teherbeesés előtti hónapokban.
2010. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!És a CICKAFARK cseppek jóó??
2010. jún. 26. 16:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ajanlom figyelmedbe ezeket az oldalakat.


[link]


[link]


Mindket oldalon foleg a 2. termeket ajanlom figyelmedbe. Bar meg nem probaltam (hamarosan fogom), de ezek a gyogynoveny alapu keszitmenyek tobbet ernek , mint a gyogyszerek es tenyleg hatasosak.

Viszont, ami nincs ezen az oldalon. Baratcserje kapszula.Rengeteg jot hallottam rola. A ciklusra van jo hatassal. Van olyan , aki egyaltalan nem vagy csak neha menstrualt es beallitotta a ciklusat. Na azert azt is meg kell emliteni, hogy olyan is van, akinek az addig normalis ciklusat boritotta fel, de sztem akkor is meger egy probat. Ez a kis szenvedes megeri, ha a vege siker. Amugy meg le lehet allni, ha mellekhatas jon ki, de sztem egy ido utan ugyis hozzaszokik a szervezet es elmulnak.

Ezen kivul peteeresig cickafarkfu teat kell inni (mert segit a peteerest) utana a menszeszig pedig palastfu teat (mert erositi a mehet es segiti a beagyazodast).

Terhesvitamint is mar a probalkozas alatt kell szedni, de az nem segit a teherbeesesbe csak a baba egeszseges fejlodeseben. Ha viszont sikerul , akkor utana extra folsavat is kell szedni, mert a terhesvitaminokban nincs eleg.

Valamint a Gynex cseppekrol is hallottam jokat.


[link]

2010. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is nézd meg van-e ovulációd (pl ovulációs teszt, hőmérőzés), így nagyon jól be lehet lőni a megfelelő pillanatot.

Igen, az E vitamin kifejezetten jó!

2010. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igen az ovu teszt is jo otlet, de ha nincs ovulaciod akkor sem kell elkeseredni, mert a baratcserje es cickafarfku tea meghozzak. nekem sem volt mindig, de amig ittam a teat mindig volt idoben. Egyebkent en is minden honapban ovu tesztelek.
2010. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogyan kell ovu tesztelni???? Köszönöm a válaszokat!!
2010. jún. 26. 20:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden este ugyanabban az időben kell vizeletbe mártani a tesztcsíkot. Amikor ugyanolyan erős, vagy még erősebb mint a kontroll csík akkor van ovulációd. Ekkor kell akciózni, és az első negatív napon is!
2010. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!
2010. jún. 28. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!