Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elsö terhessegem sajnos...

Az elsö terhessegem sajnos nem jol vegzödött. Mennyi idöt kell kihagyni, hogy aztan ujra terhes lehessek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 09:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én október végén veszítettem el a babám. Spontán vetéléssel indult, azonnali sürgősségi műtéttel zárult a terhességem. A dokim a 6 hetes kontrollon lévő kivizsgálás után azt mondta, hogy a következő mensi után próbálkozhatunk. Azaz a műtét napjától számolva két hónap múlva. Szerintem minden doki egyénileg bírálja el, hogy kinél mennyi idő. Nálam minden rendben volt, ezért engedte ilyen korán. De volt egy olyan nő, aki 6 hetesen vetélt el és Neki egy évet mondott ugyanez a doki.

Én ismerek egy kismamát, aki 17 hetesen veszítette el a babáját és Neki 3 hónapot mondtak.

De bármit mond a doki, tartsd be, Ő ismeri a "történetedet".

Nagyon sajnálom, hogy ilyen nagy babát veszítettél el!

2009. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!