Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elsö terhessegem sajnos...

Az elsö terhessegem sajnos nem jol vegzödött. Mennyi idöt kell kihagyni, hogy aztan ujra terhes lehessek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nem írtad, hogy mennyi idősen vesztetted el a babát, illetve, hogy volt-e műszeres befejezés. Általában 2-3 hónapos várakozási időt szoktak mondani az orvosok. Én decemberben vesztettem el a babát 9 hetesen, volt kaparás is, nekem a dokim fél évet mondott, és abból nem volt hajlandó engedni. Orvossal nem beszéltél róla? Nem adott tanácsot?
2009. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha spontán vetélésed volt és még nem volt túl nagy a terhesség (mármint terhességi hétre gondolok) akkor szerintem 1-2 hónap legalább.
2009. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem Decemberben, volt egy vetelesem 8 hetesen de olyan szepen kitisztultam, hogy a doki azt mondta az elso mesit kell megvarni es utanna lehet probalkozni a babaval. De ahogy itt olvasom, szinte mindenkinel mast mond a doki. Gondolom egy csomo mindentol fugg amit ok alapul vesznek. De en is abba bizom, hogy hamarosan sikerulni fog ujra. Hiszen annyian irjak itt, hogy a varakozasi ido letelte utan egybol sikerult nekik.
2009. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
24 hetes terhes voltam,szülnömkellett es nem kapartak utanna mert szepen sikerült kitisztulnom.Dokihoz 2-3 het mulva kell mennem,kontrollra.Addig is szeretnem tudni,hogy szerintetek mennyit kell varni.
2009. jan. 8. 10:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A barátnőm(sajna)a 21-dik hétben szülte meg a babáját egy fertözés miatt:-(

Neki az orvosok szigorú hat hónapot mondtak,hogy várjanak!

2009. jan. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom ami veled történt,nagyon nehéz lehetett! Ekkora terhesség után nem biztos hogy elég az egy két hónap de ez csak az én véleményem. Nekem 11 hetesen halt el a baba és aztmondta a doki hogy egy két mensi után próbálhatjuk. Két mensim meg is jött most a 3.-ik ugy néz ki már elmarad,ugyhogy hamar összejött,de persze bennem van a félsz. Az orvos viszont azzal vigasztalt hogy ha teherbe tudok esni akkor minden rendben van. Mert ha a méhem még nem készült volna fel akkor nem is sikerült volna teherbe esnem. Meg gondolj bele vannak akik szülés után,szoptatás alatt terhesek lesznek és semmi gond. Vigyázz magadra erősitsd a méhedet,én pl ittam műtét után a cickafark és palástfű teát végig. Mostmár csak a palástfűvet iszom. Nagyon jót tesznek. Szoritok hogy mihamarabb boldog kismama és anyuka legyél!
2009. jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat,remelem,nem kell sokat värni,mert mär nagyon babäzhatnekom van!
2009. jan. 8. 11:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Borzasztó lehet, együttérzek veled! Én 8 hetesen vesztettem el a babám, de azt is elég volt feldolgozni. A terhességed esetében ez még rosszabb lehetett. Szerintem a te méhed már elég tág lehetett. Ha beállt már a menzid nézesd meg magad, hogy teljesen visszahúzódott-e. Várj inkább többet! Ha nem húzódott még teljesen vissza, akkor gyenge még nagyon. Inkább várj, nehogy vetélés legyen a vége. Pontosan mikor volt ez?
2009. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, sajnálom ami veled történt. Lehet, hogy nem fog tetszeni a válasz, de mosmár méginkább azt mondom, hogy várjál több hónapot. Egy ilyen eset nagyon megviselhette a szervezetedet.
2009. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én fél évet várnék a helyedben.

Addig feltétlenül találj egy másik célt, és hidd el, repülni fog az idő, csak cselezd ki! Tanfolyam, bármi!

Sajnálom, ami történt! Fel a fejjel!

Képesek vagytok rá, és lesz babátok! Méghozzá nem is egy! :)

2009. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!