Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma két tesztet is pozitiv...

Ma két tesztet is pozitiv lett. Orvoshoz mikor kell mennem?

Figyelt kérdés
Az elsőt reggeli első vizeletből csináltam, a másikat meg most.
2009. jan. 8. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
egy hét múlva mehetsz akkor talán már lát valamit. Ha biztosra akarsz menni menj el 6-7 hetesen.
2009. jan. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem várd meg a 6-7 hetes kort, mert akkor már a szívdobogását is fogja hallani, így tuti lesz a dolog.

A nagy örgek szerint meg nem is jó ha hamarabb turkálnak benned. (Bár tudjuk, hogy az öregek sok mindenben tévedtek)

Addig is vigyázz magadra, és gratulálok!!!!!!!!!!

2009. jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. jan. 8. 09:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha nem volt előző terhességed, ami nem jól végződött, akkor nyugodtan várd meg a 6-7 hetes kort! AKkor már a szívhangot látják, és hallják. :) CSodás lesz!!!

Gratulálok a picihez!!!

2009. jan. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Először is gratulálok!!! Nekem most lett 4 napja poz. a tesztem, beszéltem a dokival és azt mondta, hogy 22-én menjek csak, mert akkor már lát szívhangot is, előbb nem érdemes megnézni! Akkor már 7 hetes leszek. Az első két lányommal futottam a poz teszt után, nem látott mást csak megvastagodott nyh-át. Utána 6 hetesen csak petezsákot és 8 hetesen volt már szívhang is. Arra az időre mire most megyek a másik kettővel már 3szor nézett meg uh-val. Felesleges.
2009. jan. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

GRATULA :D

Nekem hétfőn lett pozitív.

Holnap megyek dokihoz.

Hiába ez az első terhességem és lehet, hogy még nem sokat fog látni, de Én így leszek nyugodtabb. Azután majd megyek amikor visszarendel.

Boldog babavárást.

2009. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gratula!!!

Nekem tegnap lett pozitív! :)

Most hívtam a dokimat, aki jövő hét szerdán néz meg UH-gal, azt mondta előbb nem érdemes, így is lehet, hogy több körös lesz a dolog...

6. hétnél előbb -bár azt hiszed, megnyugtat-, de csak felesleges idegeskedés lesz!

2009. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, hogy felesleges, mert szívhangot nem fog látni! Biztos, hogy babás vagy, de 6-7 hetesen érdemes csak megnézni!Erre az orvosok is ezt mondják. Attól nem fogsz megnyugodni, hogy lát egy petezsákot, akkor a következú uh-ig meg azon gondolkozol, hogy lesz e szívhang, magyarul ugyanott vagy, mintha nem nézetted volna meg még. És tényleg azt mondják nem a legjobb az elején annyit zavarni hüvelyi uh-val. Egyébként mindenkinek gatula, sokan vagyunk, hála. 5 hetes kismami
2009. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért ne mehetnél most?Elmész a magánrendelésére,ha van uh-ja akkor már ott megnézheti hogy mizu.Ha nem mész,és esetleg bármilyen komplikáció fellép,csak magadat fogod hibáztatni.Nálam amikor először pozitív lett a teszt,mentem is a köv. magánrendelésére,bár tény,hogy én már tudtam,hogy nekem minél hamarabb kell az utrogestan,mint az első két manómnál :))

Természetesen ezt neked kell eldöntened,mi max csak a saját tapasztalatainkat tudjuk leírni.

Boldog és gondtalan babavárást!

2009. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!