Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek-e ha? Menyi...

Terhes lehetek-e ha? Menyi idő után vegyek tesztet, és mikor menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ma elmúlt a menstruációm és a barátommal lefeküdtem.

Óvszerrel védekeztünk is de az aktus után vettük észre h elszakadt :S Terhes lehetek-e ha a sperma kifolyt belőlem rá kb 10 másodperccel ?


És utána újra enyhén de véreztem.


Mennyi idő után vegyek tesztet és mikor menjek orvoshoz ?


2010. febr. 14. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Elméletben nem eshettél teherbe, mert a menszesz előtti és utáni napokon (beleértve az utolsót is), nem vagy termékeny, de voltak már ellenpéldák rá. Ha nem jön meg a kövi, akkor érdemes tesztet venni, de ha megjön, még az sem jelentheti teljesen, hogy nem vagy terhes. Szóval mindenképp csinálj tesztet, esetleg menj dokihoz. De elég kicsi az esélye, hogy teherbe estél volna.
2010. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
szerintem nem valoszinu, hogy terhes leszel,de kizart sem.Altalaban a nok peteeres idejen szoktak teherbe esni,ami a menstruacio kezdesetol szamitva a 10-14 nap kozott szokott lenni.De teherbe lehet esni olyankor is ha nagyon jo volt neked az egyuttlet.Sajnos a teszttel meg varnod kell.azt szoktak monndani, hogy az elmaradt mentruaciot koveto rgglen kell tesztet csinalni.Azert fontos, hogy reggel,mert akkor magasabb a terhessegi hormon szint.Attol fuggoen mi jon ki a tesztbol menj a dokihoz.
2010. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A menszesz utáni napokban is teherbe lehet esni jó eséllyel. A hímivarsejtek benned akár egy hetet is kibítrnak élve (a petevezetékben), és ez alatt az egy hét alatt jó eséllyel bekövetkezik nálad a tüszőrepedés, azaz érett pete kerül a petevezetékbe.


Aktus után 2-3 héttel érdemes először tesztelni, illetve akkor, amikorra a vérzésedet várod.

2010. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az jelent valamit h melegvízzel ki is mostam magam
2010. febr. 15. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem igazán, vagyis sokan azt mondják (orvosok is) hogy semmi értelme kimosni, mert nem fog sikerülni eltávolítani a spermiumokat, de nem tudom.. Még mindig azt mondom, hogy kicsi az esélye, hogy baba lesz a dologban, de ez a következő menzeszedig nem derül ki.
2010. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, ha kimosod magadat.
2010. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már a biztonság kedvé ért vettem tabit is be :S nem akartam de jobb ha biztosra megyek :S
2010. febr. 17. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!