Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 tesztet csináltam (Gabriel),...

2 tesztet csináltam (Gabriel), az első halvány 2 csík, a második negatív lett. Kb 1 hete késik a menstruációm. Ilyenkor melyik a reálisabb?

Figyelt kérdés

okt. 19. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő telt el a két teszt között? Pár óra, mert be voltál zsongva, és úgy lett a második negatív, vagy napok teltek el?
okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az elsőt délután, a másodikat nem rég, az esti órákban.
okt. 19. 21:46
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Valószínüleg nem vagy terhes. A gabriel is tud a reagensnél látszani. Valós pozi esetén szép színes csíkja lesz, akkor is, ha halvány. Ennyi késésnél ritka, hogy baba legyen, már egyértelmű teszteknek kellene lenni.
okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, nem akkor volt ovud, mint gondolod, és azért volt halvány még a délutáni teszt is, estére meg már semmi hcg nem választódott ki. De ez csak LEHET, és azért mondtam ezt, mert én nem hiszek a szellemcsikos sztorikban, nekem 2 csík mindig terhességet jelzett, ha halványan is. De lehetett hibás is a teszted🤷 ez az a helyzet, amit most ennyiből nem lehet eldönteni. Én reggel tesztelnék
okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Reggel tesztelek első vizeletből, köszönöm a válaszokat! :-)
okt. 19. 21:52
 6/10 A kérdező kommentje:
A második csík is halvány rózsaszín lett az elsőnél, ezért nem tudom, hogy “szellem csík” vagy sem.
okt. 19. 21:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Gabriel helyett használj x-epilt vagy clearbluet reggeli pisiből. Ha sokat iszol vagy egyéb akkor kevesebb a HCG a vizelet én
tegnapelőtt 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vizeletben*
tegnapelőtt 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi!

Olvasgattam, hogy felfázástól is késhet a menstruáció, de ez csak utólag jutott eszembe, hogy utána járjak, kb 3-4 napja sikerült felfáznom, de így, hogy rendszeres a menzeszem és sosem marad ki, ezért egyből a baba jutott eszembe és teszteltem. Csak mivel nem volt egyértelmű a halvány csíkból, főleg, hogy a második negatívra sikerült (max száradási csíkosra), így gondoltam utána járok a lehetséges okoknak.


Elysium tesztet ajànlottak a patikàban a reggeli teszteléshez, most azt vettem.

Reggel megpróbálom, remélem örömhír lesz reggel.


Köszönöm a tanácsokat és válaszokat! :-)

tegnapelőtt 01:04
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív lett mind 2 tesztem az első vizeletből, valószínű a felfázás a felelős a késés/ menstruáció elmaradása miatt, de majd a dokinál okosabb leszek. Mégegyszer köszi mindenkinek! :-)
tegnapelőtt 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!