Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a menzeszem,...

5 napja késik a menzeszem, ami általában pontos mindig (+ - 1-2 nap maximum az eltérés) Kb 2 napja volt barnás-rózsaszínes folyásom, de abba maradt. Néha enyhe alhasi görcseim vannak. Ma teszteltem, de negatív lett, túl korán csináltam?

Figyelt kérdés

Érdemes várni és később is megpróbálni, ha mégsem jönne meg?

Doki csak jövő hét után tud fogadni..

Volt valaki hasonló cipőben és baba lett a vége?

Köszi a válaszokat! :)



okt. 19. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Értelmezési problémád van: a negatív teszt azt jelenti, hogy nem vagy terhes. Nem pedig azt, hogy korán teszteltél. 5 nap késésnél amúgy sem korai a tesztelés egyik párhuzamos univerzumban sem.
okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Minek mennél dokihoz???
okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első, értelmeztem, de van, hogy korai terhességet nem mutat ki.


Kedves második, a barnás folyás miatt szeretnék dokihoz menni, mert eddig nem volt.


Most akartam kidobni a reggeli tesztet, lehet keveset vártam, mert ott van halványan a második csík is.

Pár nap múlva tesztelek újra.


Köszi a válaszokat! :)

okt. 19. 19:53
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Igen, van hogy ha valaki korán tesztel akkor nem mutatja ki a teszt. 5 nap késés ellenben nem korán tesztelés. Már egyértelmű pozitív lenne terhesség esetén.

A reggeli tesztet pedig reggel kellett volna kidobni. Kb 10 percig lehet leolvasni az eredményt hitelesen. A reggeli teszted rég időn túli, bármi is van rajta (gondolom száradási csík) értékelhetetlen.

okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

"de van, hogy korai terhességet nem mutat ki."

Kapaszkodj meg: ezek a tesztek a korai terhesség kimutatására vannak kitalálva...


5 nap késésnél már a pisibe mártott újságpapír is mutatná, ha terhes lennél.


Az időn túl, kidobás előtt behallucinált második csíkot meg inkább nem kommentálnám.

okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Öt nap késésnél már kimutatja a teszt.

Orvoshoz hiába mész, nem fog látni semmit, főleg ha negatív a teszt.

Időn túl nem érvényes az eredmény a teszten.

Barnás folyás valószínűleg azt jelenti, hogy meg fog jönni.

Szivesen.

okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a “kedves” szavakat.

Tapasztalatlan vagyok ezen a téren és elfogadom azt, amit mondanak nekem, de ezt a cinikus stílust nem értem miért szükséges… Amit írtatok lehetett volna “szimplán” közölni. Hüpp hüpp, ma álmatlan éjszakám lesz. :)

Minden jót kívánok nektek, köszi a “fáradozást”.

Jó éjszakát.

okt. 19. 23:09
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Létezhet az is, hogy most később volt ovud és a barnázás beágyazódási vérzés volt.

1,5 hét múlva talán még a doki is lát majd valamit.

A tesztről van képed? Ha rózsaszínes a csík akkor lehet, hogy pozitív. Sok a szellemcsíkos teszt az utóbbi időben.

Én tesztelnék egy pár nap múlva.

tegnapelőtt 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

#11 vagyok.

Nekem a második fiamnál a vártnál korábban volt ovum. Annyira pici volt az esély a nagykönyv szerint, hogy megfoganjon.

tegnapelőtt 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

#8. A 3. replikád miatt kapod a "kedves" szavakat, mert képtelen vagy elfogadni, hogy nem vagy terhes, és jössz itt a tipikus agykárosult mentegetőzésekkel, hogy biztos korán teszteltél meg hogy kidobás előtt sejdenagyon pozitív volt mégis az a negatív teszt.

Figyu, úgy és azzal a hülyeséggel hitegeted magad, amivel akarod. De azt ne várd, hogy asszisztáljunk hozzá.

tegnapelőtt 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!