Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 3. hete késik a menstruáció...

Ma 3. hete késik a menstruációm! Az utolsó tesztet kb 5 és 7napja csináltam (összesen 2 tesztet a 2. hetes késésnél), de negatív lett. A teszt neve Pregimax, 25-ös érzékenységű. Érdemes más teszttel is próbálkozni, vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Szerintetek felesleges még egyet tesztelni? Mert van valakinek tapasztalata ezzel a teszttel kapcsolatban?

Tüneteim nincsenek, csak alhasi feszülés.


júl. 31. 01:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges megint tesztelni. Ha terhes lennél, akkor 2 hét késésnél is pozitív lett volna a legolcsóbb, leggagyibb teszt is.
júl. 31. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel késik, nyilván nem volt ovud. Így ehhez nem tudsz igazodni sem. Ha azóta is rendszeresen vagytok együtt, ha véletlen még is megtörténne a kései ovu még lehetsz terhes. De nyilván most még nem vagy. Ilyen hosszúra nyúló ciklusban, pláne, ha ez még csak nem is szokványos nálad, nem is igazán várható ovu. Egyszer csak megjön. Ha a következő esedékes mensi sem jelentkezik, irány a nőgyógyász.
júl. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen és a nőgyógyász mondta hogy előfordul hogy nincs peteérés és így késik vagy nincs abban a hónapban menszesz. Ha többször is van egy évben mint 2-3 érdemes kivizsgaltatni. Nekem 33 naposak a ciklusaim és amikor így jártam abban a hónapban nem hanem kövi hónapban jött meg. Nekem a stressz és az éjszakázás is hozzátesz. Ha nem vagy nyugodt ezzel kapcsolatban menj dokihoz :)
júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem menj el orvoshoz
aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Sztem megegy teszt felesleges
aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Go doki
aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Ha 2 teszt nem allapitotta megakkor 3 sem fogja
aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#7sztem se
aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem csináltam és meg is jött!
aug. 1. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!